Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2015-05-22 18:25:18

  raven18 - Użytkownik

raven18
Użytkownik
Skąd: /home
Zarejestrowany: 2009-01-30

Re: Debian Stable/8 aka "Jessie" oraz środowisko Mate.

1GB DDR2 667Mhz (ddr2 wynika z szybkości pamięci bo konkretnie jakoś nie widzę info), możesz do drugiego slotu włożyć podobną kość, być może zadziała dual dzięki czemu wydajność wzrośnie o te kilka-naście . Na allegro do kupienia za 20zł + przesyłka?


Tak w ogóle to łatwiej/szybciej było by spisać z płyty nazwę i wrzucić w googla xd

Ostatnio edytowany przez raven18 (2015-05-22 18:37:53)


Windows 8.1

Offline

 

#27  2015-05-23 10:36:40

  AdamMac - Nowy użytkownik

AdamMac
Nowy użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-07-25
Spam…

Re: Debian Stable/8 aka "Jessie" oraz środowisko Mate.

Nie ukrywam ze mi mate pasuje lepiej niz kde czy GNOME niewiem dlaczego ale mate ma to cos

Offline

 

#28  2015-06-08 11:36:05

  remi - amputować akrobatów

remi
amputować akrobatów
Zarejestrowany: 2011-05-27

Re: Debian Stable/8 aka "Jessie" oraz środowisko Mate.

Witam serdecznie. BlackEvo, czy w nawiązaniu do Twojego postu, w którym pytałeś: "(...) dokładnie interesuje mnie jakie masz DDR'y. Podaj wynik polecenia które pokazał morfik", wynik wspomnianego polecenia, który zamieściłem w późniejszej wiadomości, jest dla Ciebie wystarczający? Wiesz już wszystko, czego chciałeś mieć świadomość? Przepraszam, że odpisuję dopiero po tak długim czasie, ale mówiąc szczerze, czekałem na Twoją odpowiedź :- )

Niemniej, dziękuję Ci raven18 za informacje. Tak, wiem że jest wolny slot. Nawet BlackEvo był tak miły, że zaproponował mi, w sumie za friko pamięć RAM za, co jestem mu dozgonnie wdzięczny :- ) Myślę również, że AdamMac ma rację pisząc o Mate w kontekście posiadania "tego czegoś.

Pozdrawiam.


Łam ZAsady! wYjąTkÓw jest wIęcej.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)