Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2013-11-26 15:06:51

  rj46 - Użytkownik

rj46
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-06-28

Jakaś kompaktowa klawiatura usb

Witam,

nie zawsze chcę mi się ze sobą brać lapka, czy to się nie opłaca, pośpiech, no cokolwiek tam może byc ;p
Znalazłem jakieś rozwiązanie co by trochę to zrekompensowało, przy sobie praktycznie zawsze mam urządzenie z androidem,
zaopatrzyłem się w kabelek OTG i bez problemu śmigają klawiaturki, i to wystarcza aby z takim `sprzęciorem` śmigać po ssh i naprawdę wygodnie pisać, testuję na  4.8'', klawiatura logitech k120, odpowiednia czcionka i jest fajnie. Oczywiście klawiatura ta jest przeciętnych rozmiarów i pakowanie jej ze soba, byloby trochę bezsensu, to juz mam czas/miejsce aby brac lapka :P Ale jakby znaleźć jakas małą, wygodną klawiature ? ;>

ogólnie ta mnie zainteresowała
http://allegro.pl/bezprzewodowa-klawiatura-xenic-an … 10339705.html
ALE CENA ojojo, dodatkowo nie trzeba nic bezprzewodowego, ta po prostu wydaje się ładna/wygodna no i całkiem niewielkich rozmiarow przy numpadzie

rozważałem też zakup takiej :P
http://www.komputronik.pl/product/46597/Sprzet_komp … _TRK_FLX.html
ale są bardzo negatywne opinie co do tych elastycznych klawiatur ;/

Czy macie, może jakieś wygodne niewilekich rozmiarów klawiaturki do polecenia ?:P

*dodatkowa zaleta
laptopa cięzko ukryć na wykladzie, tego nie :P

Offline

 

#2  2013-11-26 15:11:12

  Graffi - Użytkownik

Graffi
Użytkownik
Skąd: Sulejówek
Zarejestrowany: 2005-10-03
Serwis

Re: Jakaś kompaktowa klawiatura usb

gumowa klawiatura ma taki plus że jest bezszelestna, po prostu uginasz "gumowe cycki"
ale wygody specjalnie nie doświadczyłem, bawiłem się kiedyś taką pożyczoną... nie było rewelacji, tyle że Ty chcesz "na wykład" a ja chciałem "do pracy" (może tu być kwestia że mi się nie podobała)

Offline

 

#3  2013-11-26 15:17:48

  morfik - Cenzor wirtualnego świata

morfik
Cenzor wirtualnego świata
Skąd: ze WSI
Zarejestrowany: 2011-09-15
Serwis

Re: Jakaś kompaktowa klawiatura usb

130 zeta to wcale nie dużo za klawiaturę, moja do pc kosztowała koło 100, ale ja już ją mam ponad 6 lat i ani napisik nie zszedł, a po czyszczeniu wygląda nawet jak nowa. xD Pewnie w tym przypadku stosunek cen 130-40 zeta jest na podobnej zasadzie, przy czym ja już nigdy nie kupię klawiatury za 30-40zeta i wszystko jedno do czego by ona miała służyć.

Offline

 

#4  2013-11-26 16:33:57

  rj46 - Użytkownik

rj46
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-06-28

Re: Jakaś kompaktowa klawiatura usb

do pc taka http://www.ceneo.pl/7842629
dość dużo piszę, a ta jest naprawdę dobra za taką cene :P

no chciałem dostać jakąś w mniejszą wersję w takich kosztach,
no ale oczywiscie, mozna dozbierac :P

Offline

 

#5  2013-11-26 16:40:18

  fervi - Użytkownik

fervi
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-03-14

Re: Jakaś kompaktowa klawiatura usb

morfik napisał(-a):

130 zeta to wcale nie dużo za klawiaturę, moja do pc kosztowała koło 100, ale ja już ją mam ponad 6 lat i ani napisik nie zszedł, a po czyszczeniu wygląda nawet jak nowa. xD Pewnie w tym przypadku stosunek cen 130-40 zeta jest na podobnej zasadzie, przy czym ja już nigdy nie kupię klawiatury za 30-40zeta i wszystko jedno do czego by ona miała służyć.

Ja za 35zł kupiłem A4Techa klawiaturę (A4Tech Evolution), bardzo porządna (w Saturn)

Natomiast za 15zł mam Titanum z Carrefour, tego faktycznie nie kupować, problemy z działaniem pod Linuksem, twardo się wciska klawisze i czasem zacina się :P

Fervi

Offline

 

#6  2013-11-26 17:00:52

  lukaz1987 - Członek DUG

lukaz1987
Członek DUG
Zarejestrowany: 2008-08-12

Re: Jakaś kompaktowa klawiatura usb

art compacto ak-66

Offline

 

#7  2013-11-26 18:52:35

  morfik - Cenzor wirtualnego świata

morfik
Cenzor wirtualnego świata
Skąd: ze WSI
Zarejestrowany: 2011-09-15
Serwis

Re: Jakaś kompaktowa klawiatura usb

Na te moją klawiaturę dawano 5 lat gwarancji. A od a4techa odszedłem bo no tandetę produkują niestety, Myszy i klawiatury są bardzo podobne pod względem wykonania. Kiedyś miałem i klawiaturę od nich ale teraz już tylko mysza mi została, bo się przyzwyczaiłem do niej i już 3x ten sam model mam, ale przy następnej wymianie już a4techa nie biorę — ciągle z myszy logo złazi, a lakier na przyciskach się tak wytarł, że już zmienił kolor ze srebrnego na szarobury. xD

Offline

 

#8  2013-11-26 19:10:45

  rj46 - Użytkownik

rj46
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-06-28

Re: Jakaś kompaktowa klawiatura usb

lukaz1987 napisał(-a):

art compacto ak-66

fajna, ale nie potrzebuję bezprzewodowej, a raczej wole na kabel :P
znalazłem coś takiego właśnie a4techa

http://www.ceneo.pl/218752

+ recenzja pl http://www.youtube.com/watch?v=ULOZHW7J4RQ
:P

ryzykować ?

Offline

 

#9  2013-11-26 21:00:40

  morfik - Cenzor wirtualnego świata

morfik
Cenzor wirtualnego świata
Skąd: ze WSI
Zarejestrowany: 2011-09-15
Serwis

Re: Jakaś kompaktowa klawiatura usb

To srebrne bardzo szybko ci zacznie schodzić, mam podobny syf na myszy i uwierz, to nie wygląda zajebiście. xD Ciężko mi się dopatrzyć też czy te przyciski mają zafoliowane znaki, bo bez tego bedą się wycierać, ale chyba tam nie ma tego, są raczej nadrukowane na klawiszach czyli po roku się zetrą, a te moje zafoliowane 6 lat ponad i ciągle jak nowe. :) No i zresztą dają ci 1 rok, co już samo mówi za siebie. xD

Offline

 

#10  2013-11-26 23:59:55

  thomsson - Dyskutant

thomsson
Dyskutant
Zarejestrowany: 2011-10-26

Re: Jakaś kompaktowa klawiatura usb

Ja po kontakcie z Laserową mychą od a4 wiem, że nie warto, po 4-mc-ach zaczęła schodzić mi gumowa powłoka z mychy i nienajładniej to wygląda, niedawno rolka myszy się zepsuła i w zadadzie średniaczek ten sprzęt jeśli chodzi o wykonanie


ilin napisał
"DUG to tez moja mała ojczyzna"

Offline

 

#11  2013-11-27 21:16:07

  Pavlo950 - człowiek pasjonat :D

Pavlo950
człowiek pasjonat :D
Zarejestrowany: 2012-02-20
Serwis

Re: Jakaś kompaktowa klawiatura usb

A ja tam produkty od a4techu sobie chwalę. Wprawdzie miałem klawiaturę (którą rozwaliłem najprawdopodobniej) i teraz mam drugą (najzwyklejszą) myszkę i to po prostu działa.

Offline

 

#12  2013-11-27 21:48:39

  fervi - Użytkownik

fervi
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-03-14

Re: Jakaś kompaktowa klawiatura usb

Wszystko zależy co ty lubisz :P

Ja wybrałem a4tech, bo miałem klawiaturę a4techa i była bardzo fajna, zwykła klawiatura i tuż nad nią klawisze funkcyjne (ale długie małe guziki - nie przeszkadza to w żaden sposób)

Ta niestety nie ma klawiszy funkcyjnych, ale daje radę (jak chcę sobie dźwięk ściszyć lub pogłośnić to sięgam do klawiatury w laptopie :P)

Klawiatura kompaktowa nie powinna mieć raczej klawiatury numerycznej, a znając szczęście wszystko będzie miała poupychane jak w laptopach

Fervi

Offline

 

#13  2013-11-28 13:33:16

  andreq - Członek DUG

andreq
Członek DUG
Skąd: Nisko
Zarejestrowany: 2005-01-11

Re: Jakaś kompaktowa klawiatura usb

Wygodna i mała klawiatura, to rzadko spotykane zwierze... Ja do tabletu kupiłem etui z klawiaturą, coś podobnego do http://www.electro.pl/Etui_z_klawiatura_TRACER_Etui … c5a3godLAsA-g , małe, przyzwoicie się pisze, cena koło 40-50 zł.

Ostatnio edytowany przez andreq (2013-11-28 13:33:36)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)