Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2010-05-16 16:56:17

  adamos - Członek DUG

adamos
Członek DUG
Skąd: Będzin
Zarejestrowany: 2004-12-14

Informatyczne metody obliczeniowe

Witam i o pomoc pytam :-)
Studiuję sobie budownictwo i wszystko było by spoko jakby nie tytułowy przedmiot, którego zwyczajnie nikt na roku nie ogarnia
na wykłady chodzi 6 osób, ponieważ nic się na nich nie dzieje dopiero gdzieś tak na 5-6 wykładowca łaskawie przemówił i coś powiedział, a na ćwiczenia chodzimy tylko po nowe programy do napisania, które niby po pół roku nauki podstaw podstawy c mamy niby umieć zrobić albo znaleźć ;]
moim pierwszym programem jest za wykorzystaniem metody jacobiego rozwiązać "kratownicę"
znalazłem program, jednak za cholery nie wiem po co on mi, bo nie wiem jaką kratownicę bym nie wymyślił, to nie ma tam w równaniach równowagi takich pięknych równań, aby pasowały do tej metody ;/
drugi program:"przyjąć funkcję kwadratową, wyznaczyć przedział całkowania, wyznaczyć momenty statyczne metodą: gaussa krugera"
i to to już całkowicie nie mam pojęcia gdzie znaleźć
trzeci to wykorzystanie metody stycznych newtona, z czym jako jedynym sobie poradziłem

i tu moja serdeczna prośba do tych co to kiedyś może mieli, rozumieją, wiedzą gdzie to szukać, mają czas i chęci: Pomocy, bo jak na razie to szykuje się jak 120 innych osób na udupienie ;]

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)