Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2010-05-09 00:22:10

  nicramek - Użytkownik

nicramek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-03-09

flash i libasound2-plugins

Witam. Jakiś czas temu po aktualizacji pojawił się problem z flashem, a mianowicie kiedy próbuję skorzystać z flasha w przeglądarce z zainstalowanym w systemie pakietem libasound2-plugins, który jest niestety niezbędny do odtwarzania dźwięku we flashu, przeglądarka zawiesza się. Problem znika jeśli odinstaluje wyżej wymieniony pakiet, lecz dźwięk wydaje mi się niezbędny do np. słuchania muzyki na jutjubie. Próbowałem downgradować tenże pakiet lecz pojawiają się w tedy jakieś problemy z zależnościami. I tu moje pytanie czy da się to jakoś naprawić, czy muszę czekać na aktualizacje, kiedy aktualnie używam testinga, a nie ma nawet nowszej prawionej wersji w sidzie? Tymczasowo wykombinowałem by na przykład na youtube do oglądania filmów korzystać z html5, lecz inne strony tego nie oferują, więc takie rozwiązanie na dłuższą metę mnie nie satysfakcjonują. Za wszelką pomoc z góry dziękuje.

Offline

 

#2  2010-05-09 01:04:55

  ArnVaker - Kapelusznik

ArnVaker
Kapelusznik
Skąd: Midgard
Zarejestrowany: 2009-05-06

Re: flash i libasound2-plugins

nicramek napisał(-a):

pakietem libasound2-plugins, który jest niestety niezbędny do odtwarzania dźwięku we flashu

Nie jest — nie mam tego pakietu, a dźwięk we flashu działa. Może przeszkadzają jakieś "śmieci" po nim...

Kod:

aptitude install deborphan ; aptitude purge `deborphan` ; aptitude purge ~c

Offline

 

#3  2010-05-10 21:04:49

  nicramek - Użytkownik

nicramek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-03-09

Re: flash i libasound2-plugins

U mnie jest niestety wymagany. Po usunięciu libasound2-plugins i wykonaniu podanej przez ciebie komendy, dźwięk przestał działać w przeglądarce. Myślę, że może mieć to  coś wspólnego  z tym, że używam oss4.

Ostatnio edytowany przez nicramek (2010-05-10 21:05:24)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)