Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#751  2020-03-04 23:24:22

  Yampress - Imperator

Yampress
Imperator
Zarejestrowany: 2007-10-18

Re: Szkoła życia - FreeBSD

Wtedy za dużego wyboru dystrybucji nie było.
Były: 
redhat,
suse,
mandrake,
skackware
Debian.

Po Mandrake był u mnie Skackware 7.1 bo wstyd się przyznać że Debiana 3.0 Woody nie potrafiłem zainstalować. Była to czarna magia. Porównując stare czasy do dzisiejszych : Zbyt mały wybór jest nie dobry ale zbyt duży wybór również nie. Na szczęście istnieje alternatywa BSD.   Tu takiego wyboru nie ma. FreeBSD, OpenBSD, NetBSD i parę tam nic nie znaczących klonow, skupionych głównie wokół FreeBSD, które jak szybko się pojawiają tak szybko znikają.     
]:>

Offline

 

#752  2020-03-10 17:35:57

  hi - Zbanowany

hi
Zbanowany
Zarejestrowany: 2016-03-24

Re: Szkoła życia - FreeBSD

Yampress napisał(-a):

a też zaczynałem od Mandrake...  w wersji  8.1 Tylko że to było gdzieś w 2001/2002 roku i wtedy nikt za bardzo nie wiedział co to jest Linux ]:>

jakiś rok później biegałem po poligonie a po skończeniu kupiłem sobie za odprawkę swojego pierwszego peceta za własne hajsiory (monitor już miałem a to w tamtych latach połowa sukcesu :)

dziadygi jesteście, oczywiście żartuję szacun :)

Ostatnio edytowany przez hi (2020-03-10 17:43:06)


"Są drogi, którymi nie należy podążać, armie, których nie należy atakować, fortece, których nie należy oblegać, terytoria, o które nie należy walczyć, zarządzenia, których nie należy wykonywać" Sun Tzu

Offline

 

#753  2020-03-21 08:46:23

  Yampress - Imperator

Yampress
Imperator
Zarejestrowany: 2007-10-18

Re: Szkoła życia - FreeBSD

jakie dziadygi... "smartkacze" jeszcze
]:>

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)