Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2009-10-15 18:44:30

  ippo76 - fakam fszycho

ippo76
fakam fszycho
Zarejestrowany: 2009-02-22
Serwis

Re: To może nie na tematy linuxowe ale ważne. Pasowało by wersprzeć

Był też historia starszych państwa, których przez pomyłkę naszło ABW/CBA/CBŚ/ czy inne HGW.
Weszli o 5 rano wywalając drzwi, jak na filmach. Tylko że pomylili mieszkania. Dziadkowie mieli rotwailera, który zrobił, co do niego należało, czyli skoczył do obrony. Kominiarze zastrzelili psa, dziadka i babkę rzucili na glebę, a potem dopiero pomyśleli.

Ja rozumiem, że taka akcja w założeniu polega na ujęciu groźnych bandytów i od tego, czy policjant zdąży kolesia kopnąć w jaja albo w głowę zależy jego życie. Dlatego działaja brutalnie. Ale tam zdaje się nawet dziadkowie "przepraszam" nie usłyszeli.....


ippo76@jid.dug.net.pl

Moja składka do ZUS = 2/3, moja składka do OFE = 1/3;
Stan mojego konta w ZUS = 2XYZ, stan konta w OFE = 3XYZ.

Offline

 

#27  2009-10-15 19:31:01

  Trin - Wredotka

Trin
Wredotka
Zarejestrowany: 2008-05-16

Re: To może nie na tematy linuxowe ale ważne. Pasowało by wersprzeć

marcusdawvidus. moze i siedze na drzewie i wpieprzam banany ale mam swoje zdanie, kiedys bede matka i jak jakis palant tknie moje dziecko to go zatlukę wlasnymi rekami, leb urwę i w szyję nasram, powieszę za jaja i Bóg jeden wie co jeszcze.- nie oglądając się na politykę/kościoł. dla mnie to dwie oddzielne działki. Pieprzę to.

Offline

 

#28  2009-10-15 19:37:44

  marcusdavidus - Członek DUG

marcusdavidus
Członek DUG
Skąd: z nienacka
Zarejestrowany: 2006-09-08
Serwis

Re: To może nie na tematy linuxowe ale ważne. Pasowało by wersprzeć

marg   widzisz wychodzisz z zalozenia ze istnienie pojecia wlasnosci ma sens, a nie ma , ludzkosc podzielona na panstewka bogatych biednych tamtych tych itp itd nie ma szans stac sie cywilizacja  stopnia solarnego nie wspominajac o  staniu sie cywilizacja stopnia galaktycznego .
to co mowie jest opinia wiekszosci powaznych naukowcow jak np Prof Hawkings, Jedyna mozliwoscia ludzkosci na rozwoj jest calkowite wyelimninowanie pojecia pieniadza.  To komunizm mowiac dokladniej komunizm utopijny na aktualnym rozwoju spolecznym  i duchowym 90% ludzkosci nie mozliwy do wprowadzenia. bo ludzie to malpki i jescze siedza na drzewach . Wprowadzajac np zimna fuzjie bedziemy posiadac nieograniczona i calkowice darmowa energie , exploracja JEDNEGO asteroidy wystarczy do zaspokojenia zapotrzebowania na mineraly i metale calej planety przez KILKASET lat . Jedynym co  powstrzymuje ta sciezke to to ze bogaci by przestali byc bogatymi.. bo kazdy by byl bogaty . wiec to sie4 zbyt szybko nie zdazy bo twardoglowi blokuja wszystkei prace instytutow naukowcyh pracujacych nad zimna fuzja .  Gdyby usa wydalo 10% tego co na wo0jen w iraku na badania nad zimna fuzja juz mieli bysmy spokojnie  darmowa energie .bo naukowcom juz udalo sie uruchomic ( na kilka milisekund) taki prototypowy reactor ale bez FUNDUSZY i przez nekanie przez rzadowe instytucje nie da sie  stworzyc stabilnego mogacego pracowac ciagle urzadzenia . Ale co tam Fajnie ze ludzie jak puff daddy kupuja sobie zlota wanne za 500.000 dolarow . bo przeciez to ok co nie?


http://i32.photobucket.com/albums/d33/marcusdavidus/marcussyg.png
C2D E8400, Asus P5N7A-VM, 2x 1gb DDR2 OCZ Reaper 1066, Baracuda 500GB S12 SataII,PSU OCZ stealthXstream 500W, Cooler Asus Triton 77, Buda Cooler Master Elite ,Keys  A4T X7 , Mysz A4T X7 , creative HD1900, Zotac GTX260 AMP2 core 216,Oczka Dell P1130 FD Trinitron

Offline

 

#29  2009-10-15 21:31:58

  ippo76 - fakam fszycho

ippo76
fakam fszycho
Zarejestrowany: 2009-02-22
Serwis

Re: To może nie na tematy linuxowe ale ważne. Pasowało by wersprzeć

marcus, nie nadążam za Tobą,

Ale myślę, że różne wielkie projekty społeczne to totalitarne zagrożenie. Nawet jeśli człowiek zmierza do zagłady, to nie ma w tym żadnej sprzeczności. Tak jak w stwierdzeniu, że istnienie ludzkiej cywilizacji ma sens tylko z ludzkiego punktu widzenia.
Amen

Ostatnio edytowany przez ippo76 (2009-10-15 21:40:59)


ippo76@jid.dug.net.pl

Moja składka do ZUS = 2/3, moja składka do OFE = 1/3;
Stan mojego konta w ZUS = 2XYZ, stan konta w OFE = 3XYZ.

Offline

 

#30  2009-10-15 21:55:04

  marcusdavidus - Członek DUG

marcusdavidus
Członek DUG
Skąd: z nienacka
Zarejestrowany: 2006-09-08
Serwis

Re: To może nie na tematy linuxowe ale ważne. Pasowało by wersprzeć

dlaczego ? istnienie ludzkiej cywilizacji ma sens bo jest ewolucyjnym postepem . A projekty spoleczne , czy sa zagrozeniem ? hmm jesli spojzec na to przez pryzmat ruskich czy kuby to tak . ale tam byl socjalizm a nie komunizm :P Ale mi nie chodzilo o jakies "projekty" ale ozmiane postwy ludzkosci. a raczej "WYDOROSLENIE" takowej. Ludzkosc skupia sie na zabijaniu sasiadow, podczas gdy tak naprawde trzyma glowe w nocniku . gorzej bedzie jak ktos "przyleci" i zrobi nam z dupy jesien sredniowiecza.  Marnujemy nasze zasoby na jakies idiotyczne nic nie wnoszace wojny, robienie durnych filmow reklam czy 10000000 rodzai proszkow do prania.Spojzmy na to tak  Nie mamy technologi ani mozliwosci ktore pozwolily by nam zrobic to co egipcjanie zrobili  4 k lat pne ( albo altantydzi 10k pne) postawienie piramid. czy to nie smieszne ? Gdybysmy dzisiaj chcieli zbudowac cos ala  wielki mur czy piramidy to przez 200 lat by robili przetargi przez koljne 200 by sie klocili kto ma to zrobic a w koncu by stwierdzili ze nie maja funduszy i poszli sie pie** w jacuzzi ze 13 letnimi  prostytutkami ala polanski. Cala nadzieja ludzkosci w internecie . jesli ktos zalatwi calkowcie system bankowy  co jest realnie wykonalne , to  rzady upadna  korporacje upadna i moze wreszcie ktos  madry i szlachetny bedzie mogl pokierowac swiat tam gdzie jego miejsce. albo sie wszyscy pozabijamy ... jedno z dwojga 50/50 ale przy aktualnym stanie mamy gwarant orwelowskeij rzeczywistosci .  no np niech tylko powiem ze  WTC to byla robota cia .. 99/100 osob powe ze jestem swirem teorie spiskowe itp itd. co z tego ze fakty potwiedzaja to co mowie. albo np JFK nie wiem czy zdajecie sobie sprawe z tego ze wiekszosc hamerykancow pojecia nie ma ze ich rzad oficjalnei wierzy w istnienie magi i czarodziej via uznana przez kongres teoria magicznej kuli. ale co tam jak juz mowilem wina i chrzescijan i  wszyscy sa happy.  wiec zakrecajac z powrotem w strone glownego topiku . prawo jest absurdem z samej definicji nie jest sprawiedliwe  , bo zostalo stworzone przez czlowieka . a czlowiek ma to do siebie ze robi wszystko pod swoje interesy , anwet jesli wydaje mu sie ze jest inaczej i robi to dla kogos.Tak naprawde jedynym czynnikiem ktory powoduje ze  wiekszosc spoleczenstwa nie morduje gwalci kradnie  itp jest5 strach przed kara. niuestety ci ktorzy na ta kare naprawde zasluguja sa bezkarni . 90% ludnosci ziemi pracuje na 10% tych ktorzy nic nie robia i zra trufle ( via papiez hitler jugen) , jakby wszyscy  jednym glosem powiedzieli pier**  nie robie to moze wtdy ci z gory by zaczeli myslec. Wracajac do przeszlosci . niby dlaczego egipt  rzadzil swiatem przez 4-6 k lat ?  bo ich system prawny opieral sie glwonei na sprawiedliwosci realnej, nawet faraon mu podlegal,  i kaplani ale w ograniczonym stopniu, kler zawsze sie rzadzil i zerowal na reszcie spoleczenstwa. ale nie o tym mowa  egipt stworzyl wiecej niz cala reszta cywilizacji razem wzieta . glownie dlatego ze pojecie "zbyt duze koszta" nie mialo racji bytu. Chcieli zbudowac piramidy ? zbudowali piramidy . przekladajac na nasze czasy to tak jakby sobie usa zbudowalo miasto na marsie , its so not going to happend . bo wiecej osob zarobi na wojnie z iranem .. a o to przeciez chodzi . jak tylko "elita" finansowa wymysli jak zarobic na wojnie nuclearnej to bedzie zaraz bum bum bum .


http://i32.photobucket.com/albums/d33/marcusdavidus/marcussyg.png
C2D E8400, Asus P5N7A-VM, 2x 1gb DDR2 OCZ Reaper 1066, Baracuda 500GB S12 SataII,PSU OCZ stealthXstream 500W, Cooler Asus Triton 77, Buda Cooler Master Elite ,Keys  A4T X7 , Mysz A4T X7 , creative HD1900, Zotac GTX260 AMP2 core 216,Oczka Dell P1130 FD Trinitron

Offline

 

#31  2009-10-15 22:03:28

  Trin - Wredotka

Trin
Wredotka
Zarejestrowany: 2008-05-16

Re: To może nie na tematy linuxowe ale ważne. Pasowało by wersprzeć

Kolego, nawet w sieci warto uważać na to co się pisze i robi- sama przekonałam sie o tym na własnej skórze.
Nie wiem jak wy ale mam dość troche tego bełkotu. Ostatecznie będziemy rozliczani przed Tym na Górze, Nawet ten bezradny ojciec co za krzywdę córci zabił. Wnoszę o zamknięcie wątku .Jeszcze chwila a z tematu orbity okołoziemskiej i asteroid zejdziemy na sterowanie ludzkością przez obce cywilizacje i wplyw faz księzyca na zachowanie ludzi.czyli - gdybać można do usranej śmierci. Dobranoc.

Ostatnio edytowany przez Trin (2009-10-15 22:05:45)

Offline

 

#32  2009-10-15 22:14:34

  marcusdavidus - Członek DUG

marcusdavidus
Członek DUG
Skąd: z nienacka
Zarejestrowany: 2006-09-08
Serwis

Re: To może nie na tematy linuxowe ale ważne. Pasowało by wersprzeć

Trin Ponosze pelna odpowiedzialnosc za to co mowie i pisze , czy w sieci czy poza nia. I tak jak mowilem oczywiste bedzie ze  zaraz bedzie "ufo teorie spiskowe itp itd" co z tego ze akurat to co napisalem ma 100% poparcie w ogolno dostepnych faktach ( no moze poza atlantydami ale to bylo w nawiasie  i raczej z przymruzeniem oka) moja droga Paris.. hmm mialem na mysli Trin.....

Ide pogadac z kolegami alienami itb tam gdzie miejsce nerdow .. LOOOOOOL  adios


http://i32.photobucket.com/albums/d33/marcusdavidus/marcussyg.png
C2D E8400, Asus P5N7A-VM, 2x 1gb DDR2 OCZ Reaper 1066, Baracuda 500GB S12 SataII,PSU OCZ stealthXstream 500W, Cooler Asus Triton 77, Buda Cooler Master Elite ,Keys  A4T X7 , Mysz A4T X7 , creative HD1900, Zotac GTX260 AMP2 core 216,Oczka Dell P1130 FD Trinitron

Offline

 

#33  2009-10-16 07:17:09

  guzzi - Członek DUG

guzzi
Członek DUG
Skąd: Asteroida Linux
Zarejestrowany: 2005-03-31

Re: To może nie na tematy linuxowe ale ważne. Pasowało by wersprzeć

Dobra ja zacząłem ten wątek i ja proponuję zamknięcie tego tematu. Będzie się ciągnął w nieskończoność. A najlepiej wogóle go usunąć.

Offline

 

#34  2009-10-16 08:24:31

  ippo76 - fakam fszycho

ippo76
fakam fszycho
Zarejestrowany: 2009-02-22
Serwis

Re: To może nie na tematy linuxowe ale ważne. Pasowało by wersprzeć

To ja pokuszę się po puentę:
czyli przestrzegamy prawa, jeśli jest zgodne z naszym, wewnętrznym poczuciem sprawiedliwości?
;)


ippo76@jid.dug.net.pl

Moja składka do ZUS = 2/3, moja składka do OFE = 1/3;
Stan mojego konta w ZUS = 2XYZ, stan konta w OFE = 3XYZ.

Offline

 

#35  2009-10-16 15:31:23

  Trin - Wredotka

Trin
Wredotka
Zarejestrowany: 2008-05-16

Re: To może nie na tematy linuxowe ale ważne. Pasowało by wersprzeć

Cóż, nikt nie powiedział że życie ma być sprawiedliwe. Mam jedną zasadę: należy ponosić odpowiedzialność za swoje czyny. To że ojciec dziecka odstrzeli mu jaja czy łeb jest jakby..wliczone w ryzyko. Takie życie.

Offline

 

#36  2009-10-16 16:21:36

  ippo76 - fakam fszycho

ippo76
fakam fszycho
Zarejestrowany: 2009-02-22
Serwis

Re: To może nie na tematy linuxowe ale ważne. Pasowało by wersprzeć

Życie podsuwa same smaczki. Oto przykład jak skutecznie oduczać ludzi szacunku do prawa
Morał z tej bajki jest dość prosty - przestrzegasz prawa - jesteś ostatni frajer....

A swoją drogą, ten Lou Bitch to kawał s.....


ippo76@jid.dug.net.pl

Moja składka do ZUS = 2/3, moja składka do OFE = 1/3;
Stan mojego konta w ZUS = 2XYZ, stan konta w OFE = 3XYZ.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)