Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2005-09-14 16:12:12

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: INFORMATYK Z KLASĄ !

Co do programu janosik nie wiem czy on jest dalje wspierany bo ze strony projektu ostatni news pochodzi z 2004.XII.28, czyli stary..... i raczej nie mozna by siet eraz bylo w pelni rozliczyc z zusem uzywajac tego programu... a szkoda bo byl to naprawde dobry projekt....

Co do fachowcow... ruznego rodzaju wystarczy se pogladac program Usterka i widac jacy fachowcy naciagaja ludzi :]

Offline

 

#27  2005-09-14 16:32:37

  Guest - Gość

Guest
Gość

Re: INFORMATYK Z KLASĄ !

Zaprzestano rozwoju Janosika (wiem to od jednego z członków grupy rozwijającej ten projekt, skąd nikąd który używa Debiana :])

 

#28  2005-09-14 16:38:01

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: INFORMATYK Z KLASĄ !

Oooo to szkoda, wynika z tego że ZUS wygrał :(


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#29  2005-09-14 19:19:43

  BaB - Członek DUG

BaB
Członek DUG
Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2004-09-09

Re: INFORMATYK Z KLASĄ !

A co komu po Janosiku jak nie miał teletransmisji i nie był zaakceptowany przez nasz kochany ZUS. Znowu państwowy monopol górą :(


Zarejestrowany użytkownik Linuksa #361563

Offline

 

#30  2005-09-14 19:44:08

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: INFORMATYK Z KLASĄ !

A co komu po Janosiku jak nie miał teletransmisji i nie był zaakceptowany przez nasz kochany ZUS. Znowu państwowy monopol górą :(

Błąd - Janosik miał teletransmisję. Chłopcy to zdekompilowali. Powiem więcej, przesłali dokumenty do ZUS i zostały zatwierdzone.
Ale jak wiecie dekompilacja jest nielegalna i to kładzie janosika i równa ZUS z gównem.


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#31  2005-09-14 20:12:35

  BaB - Członek DUG

BaB
Członek DUG
Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2004-09-09

Re: INFORMATYK Z KLASĄ !

ale wniosek pasuje, nie ma bata na monopolistów


Zarejestrowany użytkownik Linuksa #361563

Offline

 

#32  2005-09-16 10:01:01

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: INFORMATYK Z KLASĄ !

słuchajcie, ja to musze opisać.
Dzisiaj u mnie w robocie woła mnie dziewczyna (kończy studia zaoczne, więc myślałem że nie jest głupia)
- Bogdan, przeniosłam komputer na inne miejsce, starałam się nic z tyłu nie odpinać bo potem nie wiem jak połączyć.... i nie działa
- ide do pokoju, rzut oka i pytam - a do prądu włączyłaś ?
- chwila konsternacji i pada zdecydowanie - tak, oczywiście
I wiecie co zrobiła? Wtyczkę od Akara podpięła .... do Akara
Myślałem że się poleję - nie jest blondynką


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#33  2005-09-16 11:49:52

  zyga - Użytkownik

zyga
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-08-25

Re: INFORMATYK Z KLASĄ !

hahahahhahah

;)


To mój znajomy znowu miał sytuacje taką że rozmawia z kobietą (w pewniej instytucji), która zgłosiła mu błąd. "Nie włącza mi się komputer". Po sprawdzeniu doszli do tego że nie miga nawet led od monitora (nawet po naciśnięciu przycisku na nim się znajdującym). W pewnym momencie kolega spytał czy komputer jest w sieci?? (i jak się potem okazało to był błąd). Kobieta odparła z pełnym entuzjazmem : TAK TAK JEST W SIECI !!

Kumpel nie mógł uwierzyć jako że komputer daty starej nie posiadał i wybrał się do tego pokoju aby zobaczyć naocznie całe zdarzenie ! Schyla się pod komputer i patrzy a w gniazdku nie ma kabla. I mówi przeciez nie ma Pani w gniazdku kabla... A ona na to że myślała że jest nie potrzebny bo tutaj ma kabel do sieci i rzeczywiście miała ale była to skrętka ;)

takie już są czasami te kobity (oczywiście nie wszystkie ) :D

pozdrawiam


apt-get remove windows ....
apt-get install debian :)

Offline

 

#34  2005-09-19 15:43:04

  Zbooj - Dark Sith

Zbooj
Dark Sith
Skąd: Siedziba Wszelkiego Zła
Zarejestrowany: 2005-07-28

Re: INFORMATYK Z KLASĄ !

Pracowałem kiedys jako stażysta informatyk w pewnej firmie. Znalazłem po 2,5 miesiaca inna prace, lepiej płatna. Kilka dni po moim odejsciu znaleźli nowego. Po jakims miesiacu odwiedziłem firme. Zatrudnili stazyste, pedagog mgr inż świeżo po studiach.

Kierownik kazał mu wydrukować dwie strony. Koleś włożył dyskietke i zapisał na niej plik worda zeby isc do drugiego pomieszczenia to wydrukowac na plujce.

Dodam tylko ze komputer ten był bez drukarki ale z podłączoną siecia a do sieci podłączona 3 metry dalej potężna i cholernie droga laserówka HPka do wydruków masowych.

A wystarczyło dać drukuj i zmienić drukarke w tabelce drukowania w Wordzie na potężną laserówke.

Jak zapytałem go dlaczego nie drukuje na maszynie laserowej to sie tłumaczył ze to ze względów bezpieczenstwa.

Hmmm, zwątpiłem w co niektórych informatyków

Offline

 

#35  2005-09-19 21:26:30

  czechu - Członek DUG

czechu
Członek DUG
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-10-24

Re: INFORMATYK Z KLASĄ !

ech żebyście widzieli moich informatyków w szkole ja to mam pecha

w gimnazjum miałem nauczycielke która uczyła nas przez pierwsze pół roku painta i wystawaiła oceny za rysunki aa i mówiła

Kod:

cd-łom komputeł ms-łołks

a teraz w liceum nauczicielka gdy padł grub na kompie obok mówie jej żeby mi dała płyte to zrobie to w 2 minuty a ona "" wy  tu nic nie będziecie instalować od tego jest administrator""
i znając ją teraz będzie przeinstalowaywać najpierw win$$  a puźniej auroxa :D

a kumpel opowiadał jak padły ustawienia Cmosu i trzeba było wczytać domyślne i ona mu nie pozwoliła bo ""od tego jest administrator"" wszystko oczywiście było by pod jej nadzorem ale ona woli zęby komp stał przez 2 tygodnie bezużyteczny
ale najlepsze jest to żę też ma wadę wymowy

Offline

 

#36  2005-09-20 08:44:26

  voti - Votisław Naczelnik

voti
Votisław Naczelnik
Zarejestrowany: 2004-04-18

Re: INFORMATYK Z KLASĄ !

musze poszukać zdjęcia z LO  klasy i mojego nauczyciela informatyki (wychowawca) i będzie "Informatyk z klasą" :))


Registered Linux User #383763

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)