Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-08-15 20:28:53

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

loża pojebanych ludzi


linux regd. user #248790

Offline

 

#2  2005-08-15 20:50:26

  SilentMan - Użytkownik

SilentMan
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2004-10-14
Serwis

Re: loża pojebanych ludzi

No coraz to ciekawiej się na tym świecie się robi ;) Byćmoże w dzieciństwie gra może mieć wpływ na psychikę... potem (jeśli rodzice wyrobią w dziecku prawidłowe nabieranie dystansu do oglądania 'zła i przemocy') to już raczej nie ma wpływu na człowieka ;) Takie moje zdanie :P

Offline

 

#3  2005-08-15 20:54:35

  Guest - Gość

Guest
Gość

Re: loża pojebanych ludzi

I pewnie masz racje (chociaż nie do końca, bo i znajdą się taco co nawet jako dorośli (czyli skończone 18 lat) nie są do końca normalni i całkiem rozwinięci :P). Ale moje pytanie: gdzie są rodzice skoro ich "pociechy" grają w takie gry?

 

#4  2005-08-15 21:02:09

  Guest - Gość

Guest
Gość

Re: loża pojebanych ludzi

http://m-c-p.prv.pl/

No widzicie... jestem metalowcem, narkomanem i satanistą :] (bo najczęściej się na czarno ubieram).

To dziwne bo słucham chrześcijańskiego zespołu (P.O.D.), który raczej metalowym nie jest (nu-rock) a ubieram się w czerń bo mi tak pasuje :]

PS. A i jeszcze mam czarne tło do tapety :D

 

#5  2005-08-15 22:10:49

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: loża pojebanych ludzi

żeby było śmieszniej, lubię muzykę metalową (nawet co cięższe kawałki mi się podobają), ale już od lat nie ubieram się na czarno, bo z tego wyrosłem :)

a sataniści to głupie dzieciaki, ot co.


linux regd. user #248790

Offline

 

#6  2005-08-15 22:13:38

  x-dos - Członek DUG

x-dos
Członek DUG
Skąd: United World
Zarejestrowany: 2005-04-10
Serwis

Re: loża pojebanych ludzi

18 lat o niczym nie swiadczy, kazdy dojrzewa indywidualnie a zwlaszcza jezeli chodzi o dojrzalosc psychiczną

a co do metalowców... wg mnie większe zło tworzą hip-hop'owcy. to jest subkultura ktora wogle nalezy wyłączyć ze społeczeństwa ;)

Offline

 

#7  2005-08-15 22:17:22

  Guest - Gość

Guest
Gość

Re: loża pojebanych ludzi

i dołóżmy dresów (mój kolega wpadł na pomysł, żeby policjańci jak tylko widzą dresa to zpałowali go bez ostrzeżenia :D) ;)

 

#8  2005-08-15 22:32:47

  x-dos - Członek DUG

x-dos
Członek DUG
Skąd: United World
Zarejestrowany: 2005-04-10
Serwis

Re: loża pojebanych ludzi

"Ich habe Pläne, große Pläne"

:] ...

co powiecie na małe przeczyszczenie tego zaśmieconego świata =P

Offline

 

#9  2005-08-15 23:09:50

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: loża pojebanych ludzi

"Ich habe Pläne, große Pläne"

o widzę że rammsteina słuchasz :)


linux regd. user #248790

Offline

 

#10  2005-08-16 01:03:58

  zlyZwierz - Moderator

zlyZwierz
Moderator
Zarejestrowany: 2005-02-18
Serwis

Re: loża pojebanych ludzi

a ja lubię pónka i ska ;]

Offline

 

#11  2005-08-16 10:16:50

  x-dos - Członek DUG

x-dos
Członek DUG
Skąd: United World
Zarejestrowany: 2005-04-10
Serwis

Re: loża pojebanych ludzi

"Ich habe Pläne, große Pläne"

o widzę że rammsteina słuchasz :)

ogólnie nie cierpie języka niemieckiego, w szkole mam naciągane 2 - poprostu wogle nie czaje tego języka, wogle humanista ze mnie żaden :P ale w rammstein'ie widze całkiem inny sens języka germańskiego - tam on naprawde jest na miejscu i ma MOC :]

Offline

 

#12  2005-08-16 21:44:22

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: loża pojebanych ludzi

pracujac jako admin w jednej z gorlickich sieci mialam 2 ciekawych uzytkownikow

1. pani ktora jak nie dzialal internet to wpadala w histerie i wyjezdzala za miastyo by sie odstresowac bo byla tak od sieci uzalerzniona (zreszta rozeszla sie z mezem z tego powodu)
2. chlopak ktory na hrach spedzal jakies 10h na dobe tez byl uzalerzniony

Na psychike gry takie jak GTA naprawde wplywaja szczegulnie na dzieci w wieku do 10 lat a takie najbardziej to tej gry ciagnie najmlodsza osoba o ktorej wiem ze gra w GTA jest dzieciak w wieku 7 lat i rodzice mu na to pozwalaja....

Offline

 

#13  2005-08-16 23:09:35

  rogos - Moderator

rogos
Moderator
Zarejestrowany: 2005-02-12

Re: loża pojebanych ludzi

Przesadzacie troche, ja wieku 8 lat grywalem juz w dosyc powazne gierki typu hexen2, queka1, i tam rzenelo i zabijalo sie wszystko co sie ruszalo jednym slowem gry troche bardziej brutalne, od gta bo polegaly na zabijaniu. Pamietam jeszcze zanim kompa mialem jak to z chlopakami grywalo sie w amige: mortal kombat, streat faighter'a i jakos ja ani moji znajomi nie wyrosliszmy na patologicznych mordercow....


http://img88.imageshack.us/img88/1856/imageslg0.png

Offline

 

#14  2005-08-16 23:20:57

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: loża pojebanych ludzi

no ale ja nie mowie ze kazdy tak ma....
to tak jak z piciem alkocholu niektorzy to czasmi kultralnie sie napia a ini trnuja ile sie da :]

Offline

 

#15  2005-08-16 23:46:20

  Guest - Gość

Guest
Gość

Re: loża pojebanych ludzi

Bo nie każdy jest podatny tak samo. Na jednych to działa na innych nie.

 

#16  2005-08-17 07:21:46

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: loża pojebanych ludzi

jeszcze nie wiadomo czy rogos nie jest podatny. Trzeba mu dać nóz i jakiś dobry motyw - sie zobaczy :)))


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#17  2005-08-17 09:40:02

  MG_Peter - Członek DUG

MG_Peter
Członek DUG
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2005-07-29

Re: loża pojebanych ludzi

quake, duke, wogóle dawniejsze perełki - nei wpływały tak na psychikę. Dlaczego? Tam się po prostu "wchodziło do gry" tylko po to, aby sie odstresować. GTA1 i 2 też nie wpływały na psychikę - "bo to tylko takie małe czerwone kropki". Natomiast takie GTA3, VC i teraz San Andreas u "małych" "dzieci"  na psychike może wpłynąc. Jeśli  taki zagrywa w to dzień w dzień, to widzi normalną ilustrację "prawdziwego" życia. W GTA są motywy, jest fabuła. "Dzieciak" uczy się, że łatwiej rozwalić starszą babcię na chodniku, niż czekać w korku. Ale ta gra nie wpływa na psychike w ten sposób, ze on zaraz będzie rozwalał starsze babcie. Nie, on po prostu będzie bardziej agresywny. Tak się skłąda, że chodzę sobie na treningi pływania na AWF. Trenerzy wymyślili, że zrobią też szkołę pływania dla małych dzieci. No w szatniach - to dzieciaki głównie o grach gadają, albo się biją. Jak się biją to używają zwrotów, słownictwa, zachowań z gier. Oni o wiele łatwiej przystępują do bójki, niż mój rocznik, w przedszkolu, pierwsyzch klasach podstawówki. Im wystarczy byle pretekst, że jeden o drugiego zahaczył. Jeszcze pamiętam - w przedszkolu, jak ktoś powiedział "debil" - to zaraz pół sali się na niego gapiło. Teraz taki dzieciak potrafi sklecić wiązankę, przy której pani przedszkolanka może zemdleć ;) Oczywiście, nie chcę powiedzieć, że to wszystko wina gier, ale jeszcze jakiś czas temu wszelakie zdobycze techniki nie podporządkowywały sobie tak bardzo życia młodego człowieka.

Offline

 

#18  2005-08-17 11:43:04

  wepster - Site Admin

wepster
Site Admin
Skąd: gorlice
Zarejestrowany: 2005-02-07
Serwis

Re: loża pojebanych ludzi

moj rocznik jest "ostatni sprawiedliwy " <lol>


wepster
jeden z trojki
wepster@ciasny.net

Offline

 

#19  2005-09-28 02:28:59

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: loża pojebanych ludzi

do loży pojebanych ludzi po raz kolejny trafiają amerykanie :P

http://di.com.pl/news/11411,1.html


linux regd. user #248790

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)