Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2008-01-17 16:45:28

  Fo - Użytkownik

Fo
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-05-29

procmail problem z zapisem wiadomosci

Witam,

mam taki problem z procmailem, chyba troche zle mam napisana regulke ale na prawde troche sie zaczytalem w manualach do procmaila i niby to powinno dzialac, a jednak nie :/

moj procmail.rc wyglada tak:

Kod:

:0
* ^Subject:.*[projekt1]
/home/users/mail_projekt1

:0
* ^Subject:.*[projekt2]
/home/users/mail_projekt2

nie wiem dlaczego ale kiedy puszczam maila z tytulem [projekt2] zapisuje mi go w /home/users jako mail_projekt1

takich linijek mam z 10 (bo tyle jest projektow), wiec to prosty if chyba nie bedzie


Klasyfikator wódki w świecie IT: 0.1 l - demo,0.25 l - trial version,0.5 l - personal edition,0.7 l - professional edition,1.0 l - network edition,1.75 l - enterprise,3 l - for small business,5 l - corporate edition,"klin" - Service pack

Offline

 

#2  2008-01-17 18:25:25

  liare - Użytkownik

liare
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-09-06

Re: procmail problem z zapisem wiadomosci

Fo napisał(-a):

Witam,

mam taki problem z procmailem, chyba troche zle mam napisana regulke ale na prawde troche sie zaczytalem w manualach do procmaila i niby to powinno dzialac, a jednak nie :/

moj procmail.rc wyglada tak:

Kod:

:0
* ^Subject:.*[projekt1]
/home/users/mail_projekt1

:0
* ^Subject:.*[projekt2]
/home/users/mail_projekt2

nie wiem dlaczego ale kiedy puszczam maila z tytulem [projekt2] zapisuje mi go w /home/users jako mail_projekt1

takich linijek mam z 10 (bo tyle jest projektow), wiec to prosty if chyba nie bedzie

zrob po prostu:

* ^Subject:.*projekt1
/home/users/mail_projekt1


liare
JID: liare@jabberpl.org
      liare@jabber.dug.net.pl

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)