Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Software

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
14 6190 2012-02-09 15:45:31 przez dominbik
8 5814 2012-02-08 19:31:56 przez dominbik
10 5702 2012-02-06 20:10:32 przez desavil
2 2600 2012-02-06 19:00:44 przez yantar
7 4381 2012-02-05 11:30:06 przez Jacekalex
dpkg bład parsowania przez tdkwro
7 5903 2012-02-04 20:44:01 przez ArnVaker
8 5976 2012-02-04 18:54:41 przez ArnVaker
9 5407 2012-02-04 00:43:59 przez gindek
1 2343 2012-02-03 09:09:02 przez hello_world
Instalacja skype na debianie przez Dino_saur
15 21875 2012-02-02 22:42:53 przez Yoda
25 25448 2012-02-02 17:36:59 przez desavil
mogrify-skalowanie przez pink
4 2705 2012-02-02 08:13:41 przez pink
Skaner anty wirusowy przez Lopus2
7 3866 2012-01-29 16:17:34 przez thomsson
Notepad++ - instalacja przez Lopus2  [ 1 2 ]
48 36677 2012-01-29 00:16:57 przez gindek
9 7774 2012-01-28 15:35:17 przez Qmaty
find & mv przez pink
1 2047 2012-01-27 09:49:22 przez azhag
Klient FTP przez tomato
13 8949 2012-01-22 19:06:18 przez Jacekalex
2 3345 2012-01-21 14:08:35 przez dominbik
7 5744 2012-01-17 10:54:56 przez oli
6 4772 2012-01-17 00:22:45 przez P@blo
20 19716 2012-01-16 09:03:26 przez bns
11 6216 2012-01-15 11:57:15 przez Yampress
8 4931 2012-01-10 19:41:52 przez urbinek
15 8383 2012-01-10 19:02:31 przez butrus
9 4957 2012-01-07 18:53:19 przez ArnVaker
PC Market pod Wine przez _kaktus_
0 2705 2012-01-07 17:04:14 przez _kaktus_
rootowanie milestone przez hello_world
6 4489 2012-01-06 22:16:09 przez torrentow
Tworzenie stron w Linux przez sojkin
16 16021 2012-01-06 18:38:28 przez qluk
Oprogramowanie do UPS'a przez grucha
4 6032 2012-01-04 15:03:49 przez grucha
4 5979 2012-01-04 09:08:37 przez Paad

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)