Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Software

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
gset-compiz przez Ryszard
3 2497 2006-09-01 12:26:04 przez Ryszard
Jaka to komenda :) przez Bajek
3 3027 2006-09-01 04:07:31 przez Ryszard
4 2977 2006-08-31 20:19:58 przez djlinux1992
4 3777 2006-08-31 08:19:59 przez Sokrates
FireFox przez neko
4 3348 2006-08-30 23:27:31 przez rafi
Proftpd - plik welcome.msg przez Jozek_Palka
0 1750 2006-08-30 23:15:01 przez Jozek_Palka
4 2760 2006-08-30 18:30:59 przez azhag
Server Quake 3 przez masonix
0 2781 2006-08-30 17:44:25 przez masonix
1 1780 2006-08-30 10:54:33 przez Ryszard
4 3300 2006-08-29 16:04:06 przez Kpt.
7 4247 2006-08-29 13:26:38 przez lyx
4 2977 2006-08-29 11:15:23 przez jumanji
Detal ;P przez pietrekg
9 5210 2006-08-28 22:26:24 przez pietrekg
6 3481 2006-08-28 13:41:35 przez AgayKhan
Polskie krzaczki w OOo przez Bodzio
7 3431 2006-08-28 11:50:32 przez Bodzio
2 1984 2006-08-28 08:07:30 przez T.N.
INITNG przez Ryszard
3 2320 2006-08-27 15:49:22 przez Ryszard
1 1935 2006-08-26 04:25:19 przez AgayKhan
1 1983 2006-08-25 23:03:46 przez kamikaze
2 4662 2006-08-25 15:48:00 przez czadman
0 1814 2006-08-25 15:15:12 przez markus78
firefox przez Bodzio
5 4241 2006-08-24 12:11:29 przez Bodzio
2 2887 2006-08-24 08:29:37 przez AndrzejP
jak wyłączyć fsck przez redskulled
4 4050 2006-08-23 20:12:22 przez stepien86
5 4740 2006-08-23 17:41:37 przez korbol
libgtk2.0-0_2.10.x przez arim
8 4641 2006-08-23 16:04:32 przez AgayKhan
OO i tekst warunkowy przez Raph
1 2190 2006-08-23 15:05:44 przez jaccki
0 1581 2006-08-23 12:46:45 przez ufocek
7 4289 2006-08-22 23:23:24 przez giegiel
GTK i polskie znaczki przez Raph
2 2570 2006-08-22 22:11:58 przez Raph

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)