Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2024-08-23 08:38:05

  dylanbrooks - Nowy użytkownik

dylanbrooks
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2024-08-20

Potrzebuję porady dotyczącej konfiguracji lekkiego serwera Linux

Cześć wszystkim,

Chcę skonfigurować lekki serwer Linux w domu do kilku osobistych projektów, ale nie mogę się zdecydować, którą dystrybucję wybrać. Moje główne wymagania to coś stabilnego, bezpiecznego i niezbyt zasobożernego, ponieważ będę to uruchamiać na starszym sprzęcie.

I have gone through these resources/articles Przejrzałem te zasoby/artykuły https://dug.net.pl/tekst/82/uzytkownicy_w_systemie_linux/h/linux uipath tutorial i są całkiem dobrzy, ale chciałem dowiedzieć się więcej od społeczności.

Rozważam Debiana (oczywiście), ale jestem otwarty na inne sugestie. Czy ktoś ma doświadczenie z tym tematem lub może polecić coś, co u niego dobrze działało? Również wszelkie wskazówki dotyczące konfiguracji i najlepszych praktyk dotyczących bezpieczeństwa będą mile widziane!

Z góry dzięki za pomoc!

Offline

 

#2  2024-08-24 09:18:09

  rulezdc - Członek DUG

rulezdc
Członek DUG
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2007-05-22

Re: Potrzebuję porady dotyczącej konfiguracji lekkiego serwera Linux

Pytanie co masz za sprzet, ciezko cokolwiek powiedziec jak nie podasz specyfikacji

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)