Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2024-05-07 16:19:31

  dzban - Nowy użytkownik

dzban
Nowy użytkownik
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2024-05-05

hplip-gui, zawiesza się, nie pozwala drukować[ROZWIĄZANO]

Dzień dobry. Znaczenia mojego nicku, raczej tłumaczyć nikomu nie trzeba - dzban wita Państwa i prosi o pomoc. Chciałbym aby Debian dał mi szansę, Możliwe że za słabo się staram i w zły sposób go zainstalowałem, wybierając pierwszą opcję w menu net install, zamiast eksperckiej, ale cóż mógł wybrać dzban?! No ok, do brzegu. Nie wiem gdzie szukać przyczyny. Możliwe, że aplikacja jest z bugowana. Wykrywam drukarkę, ręcznie podając jej adres i jest ok. Dodana, cups uruchomione, wykryta. I to tyle. Przy próbie podjęcia druku, nie ma żadnej reakcji, chociaż żądanie połączenia w opensnitch pojawia się, ale po zezwoleniu brak reakcji. Bez czynnego fw, jest to samo. aplikacja nie reaguje na nic, nawet się zamknąć nie daje. Jeśli ktoś twierdzi, że Arch jest trudny, to chyba nie zna jego filozofii. xD a i Debiana nie używał. Dzięki za uwagę. To co, bijem tego dzbana xD

Ok nie było tematu. Miałem poblokowany avahi daemon i cups-browsed :D Wszystko już działa jak trzeba.

Ostatnio edytowany przez dzban (2024-05-07 20:18:35)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)