Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2024-02-07 21:48:15

  Grabek - Użytkownik

Grabek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2019-06-12

Opera - komunikaty o starej wersji.

Hej.
Od paru dni wyświetla mi się na wielu stronach komunikat, iż mam starą wersję przeglądarki. Obecnie mam zainstalowaną wersję 106.0.4998.70 i taką jako najnowszą dostępną widzę w Synaptic. Mam dodane repozytorium z adresem https://deb.opera.com/opera-stable/.
Jeśli pobiorę ręcznie ze strony Opery to ściąga wersję opera-stable_107.0.5045.15 (w synaptic widzę tą wersję jako Opera-beta).
Pytanie mam następujące.
Czy faktycznie mam aż tak starą wersję, żeby mi się niektóre strony nie otwierały i dostaje komunikat odnośnie aktualizacji przeglądarki.
Dlaczego, jeśli mam repo z opery bezpośrednio, nie aktualizuje mi do najnowszej wersji, tylko widzi ją jako beta.
Co myślicie o tej przeglądarce? Wiem, że odkąd żółci ją przejęli schodzi na psy (zbędne bajery, reklamy), ale używam jej od wielu lat (jeszcze jak w wersji shareware była). Jeśli uważacie, że jest kiepska, co polecacie i dlaczego?

Offline

 

#2  2024-02-07 21:55:46

  Pavlo950 - człowiek pasjonat :D

Pavlo950
człowiek pasjonat :D
Zarejestrowany: 2012-02-20
Serwis

Re: Opera - komunikaty o starej wersji.

Ta nowa Opera chyba opierać się miała na chromium a najnowsza wersja chromium to chyba 121. Może stąd wynikają problemy?

Offline

 

#3  2024-02-07 21:59:25

  Grabek - Użytkownik

Grabek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2019-06-12

Re: Opera - komunikaty o starej wersji.

Ale to już chyba od dawna na silniku chromium chodzi. I nie było wcześniej problemów.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)