Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-11-07 15:46:39

  Bogdan - Użytkownik

Bogdan
Użytkownik
Skąd: Sulechów
Zarejestrowany: 2005-01-24

Amule i nagły reset systemu

zaczne od słowa "kuźwa" bo inaczej sie tego nie da streścić.
(to ja Bodzio Ci zmieniłem - wprowadziłem jakieś głupie zasady i się ich trzymam ;] - jak zrobisz 800 postów, bedziesz mógł kląć soczyście. Ostatnio korbol dostąpił tego wątpliwego zaszczytu)

Miałem uruchomiony aMule i inne programu typu kadu, mozilla. I nagle nastąpił reset systemu (z mojej winy ocywiście :D ) po ponownym uruchominiu przelcial program (nie wiem jak sie nazywa - taki odpowiednik chyba scandiska w linuxie) wlaczam IceWm wszytko ladnie pieknie uruchamiam amule i zniknal mi z okienka pobierania Film któremu do końca pozostało 50 mb do sciagniecia. Przeszukałem katalog "Temp" i udało mi sie go znaleźć pod nazwą "007.part" ale nie mam wogule pojęcia jak dodać go spowrotem do pobieranych bo od poczatku go ściagać to znowu ponad tydzien w plecy :/. Czy ktoś wie jak (o ile się da) zrobić tak żeby ten film był w dalszym ciągu pobierany ????


i spowrotem jestem poczatkujący......

Offline

 

#2  2005-11-07 16:39:58

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Amule i nagły reset systemu

Zamknij amule, zmień nazwę pliku 007.part na 007.part.bak, odpal amule zapodaj film od początku, zamknij amule, podstaw stary plik part na miejsce nowego i odpal amule. Może coś pomoże.


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#3  2005-11-08 13:38:53

  Bogdan - Użytkownik

Bogdan
Użytkownik
Skąd: Sulechów
Zarejestrowany: 2005-01-24

Re: Amule i nagły reset systemu

dzieki za pomyśł Czadman ale nie podziałało :/ . Zmieniłem nazwe tego 007.part na 007.avi i obejzałem film normalnie wsumie w kilku minutahc filmu obraz jest troche zamazany ale nie sprawiło większych problemów ;]

Bodzio a mój stan psychiczny i pierwsze słowo jkaie powiedziałem po włączeniu aMule po resecie było własnie to słowo zawarte "...." :D


i spowrotem jestem poczatkujący......

Offline

 

#4  2005-11-08 14:34:05

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Amule i nagły reset systemu

Nie dziwię Ci się, też to przeżywałem :)


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#5  2005-11-08 17:12:44

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Amule i nagły reset systemu

W końcu to jest tylko oprogramowanie, chyba każdy kto używa ed2k miał jakieś przejścia tego typu. :]


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)