Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-06-14 22:55:18

  su - Nowy użytkownik

su
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2005-06-14

problem z odpaleniem epiphany

Od pewnego czasu borykam sie z pewnym problemem, mianowicie jak usiluje wlaczyc przegladarke epiphany to w konsoli wyswietla sie:

epiphany: error while loading shared libraries: libgtkembedmoz.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Mam pewne przypuszczenia, aczkolwiek nie wiem czy to to moze byc wlasnie przyczyna... Do tej pory 2x instalowalem ubuntu i pamietam, ze za pierwszym razem epiphany normalnie odpalilo i wlasnie cos mi miga, ze ono przestalo dzialac mniej wiecej wtedy kiedy zrobilem 'aktaualizacje' firefoxa - dalem w cudzyslowie (apst.) bo nawet nie jestem pewien czy ja w ogole dobrze to aktualizowaolem... sciagnalem nowa wersje ff z ich stronki i na zywca nainstalowalem na ta starsza... i moze wtedy cos sie walnelo z epiphany stad ten libgtkembedmoz.so - ktory to niby jest czescia mozilli. Ale to tylko moje przypuszczenia, ktore moga nie miec nic wsponego z tym bledem..

[dist: Ubuntu]

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)