Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2004-09-11 23:00:21

  Cony - Nowy użytkownik

Cony
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2004-09-11

Gangsta

:shock:  Siemka!
Czlowiek taki leniwy, jest, ze nic mi sie nie chce. Na rupowym # nikogo nie ma, a jak jest to nie chce sluchac o moich problemach. Podobno to  forum super swietne, i aktywne, wiec pisze...
1.Mam neostrade, modem sagem fast. Jak wlaczam komputer, modem automatycznie sie wlacza, i przyladowaniu linux[debian offkoz] go wykrywa, i pakuje serownik etc, podobnie robi windows. Lecz problem jest kiedy dokonam restartu, -> modem sie wylacza, i gdy uruchamiam winda, to on sam wlacza modem i laduje sterownik - linux niestety tego nie robi, pozostawia modem wylaczony, i niestety nie laduje modulu sterownika, a co za tym idzie nie mam netu. Jedyny ratunek to replug wtyczki usb przy starcie linuxa. Jest na toa jakies lekarstwo? Moze jakies opcje w kernelu odnosnie energi czy czegos??? mam jajko 2.4.27

2. Mam eagleusb 1.9.8, skonfigurowane, dziala poprawnie, lecz gdy sjestem online jakis czas godzina - moze dwie, to moj modem sie desynchronizuje, i zeby znowu sie polaczyc to musze dokonac replug`u wtyczki, i sie sam synchronizuje, - dlaczgo tak sie dzieje?

3. Jak zrobic zebym mial dostep do koment sterownika usb jako zwykly user, a nie tylko root?

4. Gdzie znajde info odnoscie instalacji MPlayera, i sterow nvidii pod debianem.

thnx & pozdro T

Offline

 

#2  2004-09-13 09:03:34

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Gangsta

Co do modemu Sagem - jest na naszej stronie dobry opis. U większości znanych mi ludzi działa. Sprawdź ustawienia - może masz ciut inaczej.
Tu masz adres:
http://dug.net.pl/texty/neo.php
Opis konfiguracji i instalacji Mplayera pod Debiana już jest przygotowany i niedługo będzie - pozdrawiam :)


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)