Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2007-05-14 04:43:57

  marcusdavidus - Członek DUG

marcusdavidus
Członek DUG
Skąd: z nienacka
Zarejestrowany: 2006-09-08
Serwis

iceweasel 100%procka na ogame

am taki problem  mam lennego aktualnie oraz kubusia 6.06 na kubusiu na firefoxie 2.0 stronka ogame dziala normalnie a na debianie zzera 100 procent procesora .. lol tylko na stronie ogame to odnotowalem i na stronie joemonster a przypomne ze mam skopiowany folder  firefoxa z kubuntu wiec wszsytkie ustawienia sa identyczne .. tak samo zrobilem jave czyli zrobilem z niej deba i zainstalowalem i tak samo sciagnalem flasz przez apt wiec tutaj nie widze problemow .. wiec w  czym jest problem wylaczalem wszsytkie wtyczki do firefoxa wlacznie z moimi nie do konca legalnyi wtyami do ogame i nadal to samo .. niby to nic ale kursor mi sie wiesza na stronie ogame i ogolnie dziala bardzo wolno a to zle bo ostatnio prawie sie spoznilem z ucieczka bo sie  zamulilo jak diabli .. lol .. jesli ktos wie co moze byc przyczyna prosil bym o odpowiedz:P


btw  jaki system da sie jescze instalowac bez plytki  tzn czyms na modle debootstrapa ??? tzn mam kubuntu mam debiana teraz przydal by sie jakis slack albo susel eventualnie gentoo:P


http://i32.photobucket.com/albums/d33/marcusdavidus/marcussyg.png
C2D E8400, Asus P5N7A-VM, 2x 1gb DDR2 OCZ Reaper 1066, Baracuda 500GB S12 SataII,PSU OCZ stealthXstream 500W, Cooler Asus Triton 77, Buda Cooler Master Elite ,Keys  A4T X7 , Mysz A4T X7 , creative HD1900, Zotac GTX260 AMP2 core 216,Oczka Dell P1130 FD Trinitron

Offline

 

#2  2007-05-14 06:15:43

  owca - Członek DUG

owca
Członek DUG
Skąd: Szczerców
Zarejestrowany: 2007-01-30
Serwis

Re: iceweasel 100%procka na ogame

Dlaczego skopiowałeś folder z firefoxem a nie zainstalowałeś iceweasel-a? Zainstaluj go z repozytoriów w normalny sposób i poinstaluj sobie te swoje wtyczki i ma działać. Być może ten kubunciany firefox korzysta z jakichś plików które znajdują się na innym systemie. Podobnie z javą? Dlaczego nie zainstalujesz jej normalnie tylko kopiujesz z innych systemów?

Offline

 

#3  2007-05-14 06:22:36

  Lacer - Członek DUG

Lacer
Członek DUG
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-11-08

Re: iceweasel 100%procka na ogame

Dlaczego skopiowałeś folder z firefoxem a nie zainstalowałeś iceweasel-a? Zainstaluj go z repozytoriów w normalny sposób i poinstaluj sobie te swoje wtyczki i ma działać. Być może ten kubunciany firefox korzysta z jakichś plików które znajdują się na innym systemie. Podobnie z javą? Dlaczego nie zainstalujesz jej normalnie tylko kopiujesz z innych systemów?

a nie jest tak przypadkiem, że marcusdavidus zainstalował iceweasela normalnie a skopiował tylko jego ustawienia z katalogu domowego na kubuntu? tak mnie się wydaje, bo sam tak kiedyś robiłem jak bawiłem się systemami

pozdrowienia
miłosz


"Myśl i nie ufaj, decyduj sam za siebie
Nie pozwól nigdy by kierowali tobą
Popatrz czy już nie jesteś w stadzie
Bo nie obudzisz się już nigdy sobą..." Post Regiment - Stado

Offline

 

#4  2007-05-14 07:06:26

  marcusdavidus - Członek DUG

marcusdavidus
Członek DUG
Skąd: z nienacka
Zarejestrowany: 2006-09-08
Serwis

Re: iceweasel 100%procka na ogame

no tak zainstalowalem iceweasla  a skopiowalem tylko katalog firefoxa z home z systemu kubuntu lol :P czyli tylko ustawienia .. ale jak podkreslilem taka anomalie odnotowalem tylko na stronie ogame i to nei java bo sprawzilem na wp czacie i z 6 otwartymi czatami mam zalediwe 30 % procka wiec to nie to sam nie wiem co jest z ta ogame.pl

a co do jabvy ja powiedzialem ze zrobilem sobie pakiet :P tak samo zrobilem pakeit pod kubuntu poprostu ja mowie po mojemu nie twoja wina ze mnei nei rozumiesz nikt mnie nie rozumie tak juz mam :p  stosuje zbytnie skroty myslowe mailem na mysli to e zainstalowalem sobie jave robiac poprostu pakiet deb z binerki sposobem opisanym na dugu :P a wczesniej tak samo ale inny pakiet zrobilem pod kubuntu .. hmm ale zamieszalem sorry ^^


http://i32.photobucket.com/albums/d33/marcusdavidus/marcussyg.png
C2D E8400, Asus P5N7A-VM, 2x 1gb DDR2 OCZ Reaper 1066, Baracuda 500GB S12 SataII,PSU OCZ stealthXstream 500W, Cooler Asus Triton 77, Buda Cooler Master Elite ,Keys  A4T X7 , Mysz A4T X7 , creative HD1900, Zotac GTX260 AMP2 core 216,Oczka Dell P1130 FD Trinitron

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)