Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2007-04-29 19:59:02

  jezoo - Dzięcioł

jezoo
Dzięcioł
Skąd: Z lasu
Zarejestrowany: 2005-09-02

Re: AP edimax i sieć lan...

a gdzie moge znalesc to la pomidore :) bo szykalem u ankla google i nic mi nie pomogl :(


LRU #480459

Offline

 

#27  2007-04-30 00:23:46

  qluk - Pan inż. Cyc

qluk
Pan inż. Cyc
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2006-05-22

Re: AP edimax i sieć lan...

Tomato jest do Linksysów i Asus'ów ( jeśli ktoś jest odważny ), no imożna chyba w 3Com'ach też i motkach.
Edimaxy to dla mnie takie low-endy, więc wątpie by była alternatywa softu :P

Hmmm, własnie do mnie dotarło że masz router, no i tutaj masz problem właśnie. W ok. 93% sprzętowych routerów z wbudowanym AP, nie da się na fimowym sofcie pracować w konfiguracji APc -> LAN. Standardowo jest przewidziane przez producenta by było to tak:

Kod:

WAN -> LAN
         -> AP

Więc obawiam się iż jedeyne wyjście będzie z tego takie, że do portu WAN podpinasz normlany AP w trybie APc ( tudzież jak kto woli STA ).

Offline

 

#28  2007-04-30 10:40:46

  jezoo - Dzięcioł

jezoo
Dzięcioł
Skąd: Z lasu
Zarejestrowany: 2005-09-02

Re: AP edimax i sieć lan...

powiem jeszcze, ze zdziwilo mnie to, ze za pierwszym razem udalo mi sie odpalic jako klienta i dzialalo git, ale pozniej cos mu odj....lo i zacza pracowac jako ap, bo pozniej isp dzwonil i mowil, ze " pana karta cos dziwnie sie zachowuje" :) a wczesniej montowalem blackbox'a i chula do tej pory bez zaciecia :/


LRU #480459

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)