Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-04-21 00:00:59

  guzzi - Członek DUG

guzzi
Członek DUG
Skąd: Asteroida Linux
Zarejestrowany: 2005-03-31

SQL - może ktoś robił coś w tym stylu?

Pojawił mi się ostsnio dość nietypowy problem (a może typowy bo większość programistów dostosowuje oprogramowanie d owindy). Pewna firma od której mamy oprogramiwanie kadry, płace itd. wymyśliła sobie coś takiego że ich programy chodzą na czymś takim jak MSDE Microsoftowy serwer sql-a, lub ewentualnie ich oprogramowanie chodzić na serwerze WindowsServer 2003 z serwerem Ms SQL. No i zdenerwowali mnie bardzo bo ja mam server na Debianie z Sambą i do tej pory wszystko chodziło ślicznie żadnych problemów, aż tu trach dowalili. Nawet nie da się wskazać plików z bazami żeby robić kopie itd. Ale do sedna. Może wie ktośczy jest jakiś zastępczy serwer na linuxa w stylu MsSQL albo inny. Czy da się to z wine odpalić. Proszęo porade co mam zrobić lub czym sięzainteresować. Pytałem się w ich informacji o postgressql ale miła pani (której powiedziałem co nieco - ale się wnerwiła [to nie moja wina - niech pan dzwoni do programistów........] !!! :)) że program może chodzić tylko i wyłącznie albo na MSDE albo MsSQL - no i co zrobić ?

Offline

 

#2  2005-04-23 14:27:02

  guzzi - Członek DUG

guzzi
Członek DUG
Skąd: Asteroida Linux
Zarejestrowany: 2005-03-31

Re: SQL - może ktoś robił coś w tym stylu?

No i znowu nikt mi nie może pomóc - a może nie chce?

Offline

 

#3  2005-04-27 15:31:24

  guzzi - Członek DUG

guzzi
Członek DUG
Skąd: Asteroida Linux
Zarejestrowany: 2005-03-31

Re: SQL - może ktoś robił coś w tym stylu?

Sam sobie poradziłem
::))

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)