Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!
Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.
Temat mówi sam za siebie, openoffice strasznie się wleeecze, baaaardzo mocno to widać przy OO Impress, płynnie prezentacji niedarady obejrzeć ;-(. Nawet menu nie chodzi tak jak powinno, zainstalowałem OO na windowsie i nie było aż tak źle jak na Linuksie. Nie mam pojęcia co może być przyczyną, w konsoli żadnych komunikatów nie dostaje. Używam Fluxboksa, mój sprzęt:
(płyta)Asus: NVidia nForce
512DDR1
Sempron2,5k
GF66600gt 128
Offline
Jaka wersja i skąd?
U mnie na k6 werjsa 2.1 chodzi znośnie (tylko 35 sekund się ładuje)
Offline
OO 2.0.4 z repo ETCH'a
Używam jajka 2.6.18-3-k7
Offline
A tak masz z każdą przezentacją? Wiem że OO ma problemy z niektórymi pps'ami. Zarzuć może linka do tej prezentacji.
Offline
Z każdą, linka raczej nie zarzucę bo ją stworzyłem i mam na hdd :P
Napisz @ na PW, to Ci prześlę.
Efekty "Zanikania przez cień" tak lagują że chyba są tylko 2 fpsy ;P, na windzie w OO nie jest źle, a w PowerPoint jest tak jak być powinno.
PS, Cały pakiet OO tak wolno mi chodzi, nie tylko impress ;-(
Offline
Tak, czasami użyje 56KiB, wiecej nie widziałem :)
Offline
podobno wyłączenie Javy przyspiesza oo.
Offline