Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2007-02-06 14:01:25

  cudny - Użytkownik

cudny
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-25

Przejście z Xfree86 na Xorg

Witam, mam problemik. W swoim Debianie posiadam xfree86, a chciałbym się przesiąść na Xorg, gdyż podobno jest o wiele lepszy :) Prosiłbym o informacje, jak wywalić xfree86 i jak zainstalować Xorg ( na płytce Debiana nie znajduje Xorg ) Prosiłbym nie o opis jak ro zrobić za pomocą backportów, gdyż próbowałem i nie wychodzi. Na razie nie mam neta, bo czekam na nowy komputer/router dla neo :) Jutro powinien przyjść. Aha, jakby było to potrzebne to posiadam fluxboxa, xfce4, kdm. moje jądro 2.6

Offline

 

#2  2007-02-06 14:11:46

  ilin - Palacz

ilin
Palacz
Skąd: PRLu
Zarejestrowany: 2006-05-03

Re: Przejście z Xfree86 na Xorg

http://dug.net.pl/faq/faq-7-165-Instalacja_serwera_ … rgebackports_(backporty)..php

Tu masz opisane.
Dziala kiedys robiłem wg tego.

Pozdrawiam

EDIT: Psu na bude moja odpowiedz.Nie doczytałem ze nie masz neta.


Problemy rozwiązujemy na forum nie na PW -> Niech inni na tym skorzystają.
Polski portal Debiana

Offline

 

#3  2007-02-06 14:48:29

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Przejście z Xfree86 na Xorg

Witam, mam problemik. W swoim Debianie posiadam xfree86, a chciałbym się przesiąść na Xorg, gdyż podobno jest o wiele lepszy :) Prosiłbym o informacje, jak wywalić xfree86 i jak zainstalować Xorg ( na płytce Debiana nie znajduje Xorg ) Prosiłbym nie o opis jak ro zrobić za pomocą backportów, gdyż próbowałem i nie wychodzi. Na razie nie mam neta, bo czekam na nowy komputer/router dla neo :) Jutro powinien przyjść. Aha, jakby było to potrzebne to posiadam fluxboxa, xfce4, kdm. moje jądro 2.6

To się zrelaksuj, idź np. do kina i zrób to jutro/pojutrze. Szkoda zachodu skoro masz mieć neta na czasie.


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#4  2007-02-06 14:49:07

  cudny - Użytkownik

cudny
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-25

Re: Przejście z Xfree86 na Xorg

I nie doczytałeś również, że próbowałem z backportów i nie wyszło :/ Dalsze propozycje?

EDIT: No ale piszcie tak jakbym miał neta, ja sobie to jutro zrobię :)

Offline

 

#5  2007-02-06 15:08:53

  terefere - Członek DUG

terefere
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-09-16
Serwis

Re: Przejście z Xfree86 na Xorg

Skoro masz neta to upgrejdnij se system do etcha... sarge to przeżytek na dzisiejszy dzień.


Nigdy się niektórych rzeczy nie dowiesz, jeśli na niektóre pytania samemu sobie nie odpowiesz - STFW

Offline

 

#6  2007-02-06 15:33:11

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Przejście z Xfree86 na Xorg

I nie doczytałeś również, że próbowałem z backportów i nie wyszło :/ Dalsze propozycje?

Przepraszam.
Ale mimo wszystko enigmatyczne "nie wyszło" nie pomaga w diagnozowaniu problemu.


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#7  2007-02-06 15:46:33

  ilin - Palacz

ilin
Palacz
Skąd: PRLu
Zarejestrowany: 2006-05-03

Re: Przejście z Xfree86 na Xorg

Zwłaszcza ze komuś wg tego opisu wyszło.

Pozdrawiam


Problemy rozwiązujemy na forum nie na PW -> Niech inni na tym skorzystają.
Polski portal Debiana

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)