Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-11-20 02:21:19

  tomek - Członek DUG

tomek
Członek DUG
Skąd: Wroclaw
Zarejestrowany: 2006-10-20

konfiguracja xfce

Sorki za niski poziom pytania, ale jestem dosc poczatkujacy. Wlasnie zainstalowalem sobie etcha i xfce. Po instalacji wszystkie fonty w xfce (we wszystkich menu, ikonkach itd) sa strasznie male, tak ze nie da sie pracowac. Pogrzebalem w w graficznych ustawieniach i udalo mi sie bez problemu zwiekszyc czcionke tytulu okna, ale pozostale nadal sa za malutkie. Czy ktos moglby mi powiedziec jak to zmienic i gdzie sie znajduja i jak sie nazywaja pliki konfiguracyjne do xfce?
EDIT: ok juz znalazlem jak sie zmienia fonty, wczesniej musialem to przeoczyc, napiszcie wiec tylko gdzie sa configi do xfce

Offline

 

#2  2006-11-20 09:03:42

  pk111 - Użytkownik

pk111
Użytkownik
Skąd: Raciążek
Zarejestrowany: 2005-07-20
Serwis

Re: konfiguracja xfce

zmian możesz dokonywać między innymi takim poleceniem:

xfce-setting-show

a pliki konfiguracyjne ,jeśli ich nie masz pewnie będziesz musiał utworzyć w swoim katalogu domowym

google i hasło:
konfiguracja xfce

tam znajdziesz więcej na ten temat

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)