Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-08-15 18:52:26

  Astanfeos - Użytkownik

Astanfeos
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-09-18

Problem

Witam,
   już od dłuższego czasu męczę się z dźwiękiem. Otóż gdy po starcie systemu słucham muzyki, to wszystko jest ok. Ale gdy wyłączę muzykę i będę chciał np zagrać, to w grze nie ma dźwięku przez jakiś czas. Tzn większość gier się uruchamia, ale bez dźwięku. Dopiero po kilkudziesięciu sekundach (około 30-50) od zakończenia słuchania muzyki gra uruchamia się z dźwiękiem.
Jak napisałem, to dotyczy większości gier, są jednak takie, które nie uruchamiają się w ogóle, dopóki nie minie te 30-50 sekund. Dostaję komunikat, że nie mogą skontaktować się z kartą muzyczną.
Problem występuje nie tylko u mnie, instalowałem Deiana również u siostry i problem był ten sam. Oboje jednak mamy płytę główną via ze zintegrowaną kartą muzyczną ac97, dlatego wszystko zwaliłem na to. Jednak 2 dni temu kupiłem zewnętrzną kartę c-media i problem jest dokładnie taki sam. :/
Debian Sarge na standardowym kernelu.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)