Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-07-01 01:21:04

  misioooo - Członek DUG

misioooo
Członek DUG
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-10

Problem z wywaloną gierką

Miałem zainstalowane Enemy Territory w katalogu ~/gry/Enemy Territory
Nie chciało działać za bardzo, to brutalnie rm -R ~/gry/Enemy Territory
Zainstalowałem ponownie - działa. Tylko jak chcę zapodać moda np. ETF z liki installera, to mi wywala, że mam zainsalowane właśnie w tym katalogu co poprzedni, a mma teraz w ~/.gry/et :/ Oczywiście mnóstwo "file not found"  więc daję cancel. Co z tym zrobić? Pewnie w jakimś pliku systemowym siedzi link do tego starego, tylko jak to znaleźć i zmienić? Myślałem, że ponowna instalacja gry nadpisze poprzednie pliki systemowe tam gdzie trzeba i tyle, ale jednak nie :/


https://wiki.debian.org/DebianArt/Themes/Lines?action=AttachFile&do=get&target=banner.png

Offline

 

#2  2006-07-01 10:14:22

  x-dos - Członek DUG

x-dos
Członek DUG
Skąd: United World
Zarejestrowany: 2005-04-10
Serwis

Re: Problem z wywaloną gierką

jak instalowales z instalki LOKI to nie powinienes robic rm -R, zainteresuj się katalogiem /root/.loki/. Usuń go, usuń gre. I wszystko zainstaluj na nowo po koleji - powinno zadziałać. Następnym razem używaj w katalogu gry pliku ./uninstall.

Offline

 

#3  2006-07-01 14:59:57

  misioooo - Członek DUG

misioooo
Członek DUG
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-10

Re: Problem z wywaloną gierką

Szukałem, ale wygląda na to, że Enemy Territory (podstawowe) nie ma uninstall. No i nie jest loki-installer.
Tak samo jak zapodam oki_uninstall to nie ma tam, że mam coś zainstalowane. Więc jak instalator true combata rozpoznaje, że gdzieś niby mam et?


https://wiki.debian.org/DebianArt/Themes/Lines?action=AttachFile&do=get&target=banner.png

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)