Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-06-19 16:13:28

  hermen - Użytkownik

hermen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-04-18

Kazehakase

To jest moje najlepsze odkrycie jesli chodzi o przegladary netowe.Problem tkwi w tym ,ze nie umiec w tej przegladarce Kazehakase langue polish.Jest tam menu konfiguracji wszystko ladnie pieknie tam mi smiga javy flashe.Wiec wchodze na opcje ustawiania jezyka polskiego zanaczam tam daje zastosuj i ok i powinno dzialac a tu mam zonka nie dzialac mi i pomalu mi nerwy cisna co zrobic ma jakis ktos pomysl lub swietyna rade jak ten polski zrobic. http://kazehakase.sourceforge.jp/ to jest ich strona a na necie nic nie znalazlem o jakich kolwiek spolszczeniach.Poimotego w menu konfiguracyjnym w opcjach langue jest tam spory wybor jezykow ale zaden mi nawet nie dziala


apt-get install piwo

Offline

 

#2  2006-06-19 18:04:52

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Kazehakase

Nie wiem jak to jest przy kompilacji ze źródełek, ale jak instalujesz z paczek to w zależnościach doinstalowuje całą mozillę - żaden zysk.
Jak ją instalowałem aptitudem to możesz sobie instalnąć locale do mozilki i wtedy kazehakase będzie polish

Następujące NOWE pakiety zostaną zainstalowane:
  hyperestraier irb1.8 kazehakase libatk1-ruby libcairo-ruby libcairo-ruby1.8 libestraier7 libfcgi0
  libgdk-pixbuf2-ruby libgettext-ruby-util libgettext-ruby1.8 libglib2-ruby libgtk2-ruby libnspr4
  libnss3 libpango1-ruby libqdbm11 libreadline-ruby1.8 libruby1.8 libwv-1.2-1 mozilla-browser
  mozilla-psm myspell-en-us ruby ruby1.8 wv xlhtml


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#3  2006-06-19 20:57:28

  hermen - Użytkownik

hermen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-04-18

Re: Kazehakase

A wlasnie nie jest tak mam cale full wypas w mozill od langue i tak dalej.
Kur.........a ja to zrobie opanuje potem napisze .Boss dzieki za pomoc postaram sie utrzec pychola tej japonskiej przegladarze


apt-get install piwo

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)