Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-05-21 20:06:51

  wyczestom - Użytkownik

wyczestom
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-05-19

Problem z Kylix 3

WItam zainstalowalem sobie kylixa na debianku sarge 3.1v2 testy przed instalacja wyszly ok instalacja przebiegla ok rejestracja ok uruchomienie ok .................no ale nie moglo byc tak dobrze zawiesza sie prz prostym programie tzn daje komponent button na form klikam w button dwa razy daje sobie funkcje close chce dac run i wywala tzn zwiesza kylixa (nawet przyklady w kylixsie sie wieszaja )wr.....
prosze o helpa

Offline

 

#2  2006-05-22 00:05:57

  Graffi - Użytkownik

Graffi
Użytkownik
Skąd: Sulejówek
Zarejestrowany: 2005-10-03
Serwis

Re: Problem z Kylix 3

kylix to większy niewypał niż WindowsME
on po prostu nie działa - tak krótko i na temat mówiąc, a tak szczerze to musisz polukać po stronie borlanda, tam były jakieś 2 czy 3 dystrybucje / wersje wymienione pod którymi chodził, ja na redhad`zie 9 oraz na FC1 i 2 nie skompilowałem nim nic :P

a jak Ci potrzebny pascal no bo uczelnia, szkoła, cośtam... to Delphi 7.0 u mnie śmiga na wine :)
no bo mi było potrzebne dla potrzeb uczelnianych wiec zainstalowałem (7.0 Personal można za frico ze stronki Borlanda pobrać)
ale juz chyba niedługo ono u mnie zabawi bo dla siebie nic na nim nie planuje tworzyć - tak troche OT

z Kylix`em to chyba musisz sie pogodzić i przyjąć ze nie dziala

Offline

 

#3  2006-05-22 12:02:48

  wyczestom - Użytkownik

wyczestom
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-05-19

Re: Problem z Kylix 3

witam powiem tak ze cos znalazlem wczoraj pozno w nocy na jakim s forum i koles mial taki sam problem i napisal ze problem tkwi w tym ze jajko jest za "nowe" pozmienial nazy bibliotek lib i mu poszlo no ale ja tych bibliotek nie znalazlem ibyc moze sa wiec jak cos bede wiedzial to sie podziele na forum Pozdrawiam

Offline

 

#4  2006-05-22 17:08:32

  FF - Członek DUG

FF
Członek DUG
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2004-12-23

Re: Problem z Kylix 3

Daj sobie lepiej spokuj z kylixem to się do niczego nie nadaje. Wypróbuj kdevelop + qtdesiner lub glade.

Offline

 

#5  2006-05-27 21:58:34

  wyczestom - Użytkownik

wyczestom
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-05-19

Re: Problem z Kylix 3

Witam nie dawalo mi to spokoju i ....... znalazlem sposob na odpalenie kylixsa :) po prostu nie trawi Gnome gdy uruchomie go na kde to dziala kompiluje programiki proste i nawet zalaczone przyklady Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)