Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2006-05-28 11:16:39

  cespenar - Członek DUG

cespenar
Członek DUG
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2006-04-30

Re: Najlepsza przeglądarka.

Tez nie mam powodow zeby narzekac na szybkosc dzialania firefoxa. Wlacza sie szybko i dziala takze bardzo szybko. Nie jest obciazony niepotrzebnymi smieciami. Uzywam aktualnie dwoch wtyczek, z ktorych jedna nie spowalnia dzialania ani troche, natomiast druga jest flash. Przesiadam sie wkrotce na 64 bity i cieszy mnie niezmiernie, ze problem flasha bedzie od razu rozwiazany - wersja 64-bitowa nie istnieje. Pewnie jakby wyszla to zaczalbym uzywac, tak jak teraz, ale poki nie ma to bedzie dobrze ;-]


Linux registered user #346191
Powered by Debian GNU/Linux amd64 Sid @ ASUS A6Km-Q015: AMD Turion 64 1.8Ghz, 1Gb RAM, GeForceGo 7300TC, 80Gb HDD, WXGA 15.4"

Offline

 

#27  2006-05-28 13:01:14

  Paciocha - Użytkownik

Paciocha
Użytkownik
Skąd: z ulicy Ogrodowej
Zarejestrowany: 2004-05-08

Re: Najlepsza przeglądarka.

a Ja sie zapytam : a jak z przeglądarkami tekstowymi?? Grafa grafą ale tekzt ładuje sie "durzo" szybciej, no i oczywiście sama "aplikacja" do obslugi www jest "lżejsza"


No i nic nie zadekowaliśmy
Asus EeePC 1000H
analfabetyzm wsteczny
"Strzępy zbłąkanych wspomnień scementowanych śmiercią" - OMamo

Offline

 

#28  2006-05-28 13:08:19

  cespenar - Członek DUG

cespenar
Członek DUG
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2006-04-30

Re: Najlepsza przeglądarka.

Tez uzywam linksa i bardzo sobie chwale. Zarowno w czystym trybie tekstowym jak i z uzyciem framebuffera. Tam jest zupelny spokoj od flasha czy tez innych zbednych smieci. Problem czasem jest tylko z czytelnoscia jak strona sie rozciagnie w ten sposob, ze np. ramka, ktora jest po lewej bedzie nad glownym tekstem, czy tez inne podobne jaja.


Linux registered user #346191
Powered by Debian GNU/Linux amd64 Sid @ ASUS A6Km-Q015: AMD Turion 64 1.8Ghz, 1Gb RAM, GeForceGo 7300TC, 80Gb HDD, WXGA 15.4"

Offline

 

#29  2006-05-29 19:41:26

  Asinus - Członek DUG

Asinus
Członek DUG
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-06
Serwis

Re: Najlepsza przeglądarka.

Może nie jest wolna ale nie jest też powolna :> To taki przytyk do firefoxa, który pod linuksem wlecze się strasznie.

Wcale nie. Na moim sempronku 2500+ chodzi jak marzenie. Opera jakieś dziwaczne rzeczy robiła ze stronami, to sie przesiadłem.

Cóż, mam Durona 700 i mierzę programy swoją własną miarą ;) A gdyby jakakolwiek przeglądarka chodziła powoli na Sempronie 2500+ to musiałby być to niezły smieć programistyczny :>

Offline

 

#30  2006-05-30 03:25:13

  hermen - Użytkownik

hermen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-04-18

Re: Najlepsza przeglądarka.

testuje konqueror"a nigdy sie nim nie bawilem tera mam okazje,jak to chodzi sprawdzic narazie fajnie stronki otwiwera szybko nawet ciut lepiej niz opera ale flesha jak zrobic to nie wiem robilem tak ./flashplayer-installer i dupa. Mozilla a firefox wole firefoxa i opere a tak poza tym tak nawesolo to cos tu daje smiesznego http://www.flurl.com/item/Funny_Dogs_f_1655/


apt-get install piwo

Offline

 

#31  2006-05-30 07:37:54

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Najlepsza przeglądarka.

Z flashem w konquerorze nie ma najmniejszego problemu - podaj mu ścieżkę do pluginów mozilki, lub do pliku flasha w twoim katalogu domowym.
Ja to mam inny problem.
Jak się zaloguję na forum, to po kliknięciu na pierwszy post nieprzeczytany i po powrocie na główną stroną, mam już wszystkie posty oznaczone jako "przeczytane" (ikonki nie są pomarańczowe tylko szare). Takie objawy są na firefoxie i konquerorze. Na operze jest ok.
Jest to trochę upierdliwe, bo wolę firefoxa.


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#32  2006-05-30 07:58:02

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: Najlepsza przeglądarka.

Wodzu to już było i doszliśmy do tego ze klikamy na pokaż posty nieprzeczytane i masz lise z nowymi odpowiedziemi :) co do konquerora to problem z flehem jes ti podanei ścieżki gdziekolwiek u mnie przynajmniej sprawy nie załatwia ... ja z tej przegladarki zrezygnowałem sieć sie hujowo przegląda inaczej wyświetla niekture strony co mnie kurewsko drażniło wrrr

Offline

 

#33  2006-05-30 08:20:24

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Najlepsza przeglądarka.

Wodzu to już było i doszliśmy do tego ze klikamy na pokaż posty nieprzeczytane i masz lise z nowymi odpowiedziemi :) co do konquerora to problem z flehem jes ti podanei ścieżki gdziekolwiek u mnie przynajmniej sprawy nie załatwia ... ja z tej przegladarki zrezygnowałem sieć sie hujowo przegląda inaczej wyświetla niekture strony co mnie kurewsko drażniło wrrr

wiem kolego że było, tylko że kliknięcie w ten link wywalało komunikat:
"Nie stwierdzono nowych wiadomości w tej kategorii" - koniec, kropka


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#34  2006-05-30 08:30:32

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Najlepsza przeglądarka.

Wodzu to już było i doszliśmy do tego ze klikamy na pokaż posty nieprzeczytane i masz lise z nowymi odpowiedziemi :) co do konquerora to problem z flehem jes ti podanei ścieżki gdziekolwiek u mnie przynajmniej sprawy nie załatwia ... ja z tej przegladarki zrezygnowałem sieć sie hujowo przegląda inaczej wyświetla niekture strony co mnie kurewsko drażniło wrrr

wiem kolego że było, tylko że kliknięcie w ten link wywalało komunikat:
"Nie stwierdzono nowych wiadomości w tej kategorii" - koniec, kropka

Może to coś z ustawieniami ciastek jest nie tak.


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#35  2006-05-30 09:46:17

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: Najlepsza przeglądarka.


"Nie stwierdzono nowych wiadomości w tej kategorii" -

z taka sytułacja jeszcze sie nei spotkałem. Kolego ;p

Offline

 

#36  2006-05-30 10:09:56

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Najlepsza przeglądarka.

hehehehe, czadman znowu ma rację - teraz przestawiłem na ciasteczkach tak, że czy post jest przeczytany, czy nie - to zawsze jest nie przeczytany. Takich jaj to jeszcze nie widziałem. No ale teraz to wiem gdzie szukać :D


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)