Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-04-11 11:51:42

  urbano222 - Użytkownik

urbano222
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-04-05

moniotor out off frequency po instalacji ATI 9000

witam po instalacji sterwonikow Do RADEONA 9000 series zgodzienie z instrukcja po wipisaniu polecenia aticonfi --initial --input= /etc/x11/XF86config-4
polecenie ma znaczyc ze ma uzywac z pliku konfiuguracyjnego podanego wyzej..
problem jest taki ze podczas uruchomiania systemu wszytko laduje sie ok loguje sie z gdm loguje sie i dzialam w kde wszytko jest wporzadku dopóki  nie reboot-uje kompa lub go wylaczam wtedy wyskakuje mi komunikat na ekranie Out of frequency i monitor sie wylacza komp sie restartuje a przy zamykaniu systemu Halt komp sie nie wylacza a komunikat na ekranie sie pojawia czemu ??

w configu XF86config-4
Section "Monitor"
    Identifier   "Generic Monitor"
    HorizSync    30.0 - 70.0
    VertRefresh  50.0 - 160.0
    Option        "DPMS"
EndSection
wartosci Horizonata i VErt.. sa zgodne z moim monitorem i tym co podaje producent
a po wyłaczaniu pokazuje mi VertRfresh 174.2 horizontal 72.4mhz no i oczywiscie out o range
nie wiem jak sie to tego zabrac

jadro 2.6.11------- mam tez 2.6.15 na 15 dziala bez problemow za pierwszym razem i akcyleracja i cuda z monitorem sie nie dzieja po restarcie niestety na 2.6.15 nie moge zskonfigurowac radiowwki rt2400 :/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)