Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2020-11-01 09:14:10

  vnu007dl - Użytkownik

vnu007dl
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-11-01

opinie o routerze mikrotik Chateau LTE12

hej
Od jakiegos czasu mysle nad wymiana routera. jeszxze do niedawna  myslalem ze moze starlink....ale jego astronomiczna cena pewnie bedzie dlugo po zaoim zasięgiem. Zostaje moje nieszxzesne LTE
Zaczalem sie zastanawiac jak moglbym to polaczenie poprawic.Od jakiegos czasu myslalem tez nad mikrotikiem. Moj obecny router nie umozliwia agregacji pasm LTE. No ale wlasnie jest taki router ktory to umozliwia,a dwa jest to mikrotik Chateau LTE12
https://allegro.pl/oferta/mikrotik-chateau-lte12-lt … 45-9829936768
wiem, mozna znalezc taniej. Nie jest to mimowszystkonajtanszy sprzet,moze go sobie kupie na gwiazdke.
Wiem ze sa tutsj fani mikrotik a dlatego chcialem was spytac co sadzicie o tym sprzecie? ponoc jedyna jego wada to soft w wersji beta, ale czy dla mnie bedzie yo miec wieksze znaczenie?

Offline

 

#2  2020-11-02 23:09:43

  developer - Użytkownik

developer
Użytkownik
Zarejestrowany: 2014-03-20

Re: opinie o routerze mikrotik Chateau LTE12

Miałem 2 MKTicki, mam trzeci i powiem tak: bierz w ciemno i nie oglądaj się. Ten sprzęt należy do klasy premium ( ale takiego faktycznego, nie szpanerpremium )

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)