Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2020-10-26 08:52:36

  Graffi - Użytkownik

Graffi
Użytkownik
Skąd: Sulejówek
Zarejestrowany: 2005-10-03
Serwis

dostępne na www bez możliwości zapitania

Witajcie! :)

"dokument (najlepiej PDF) ma być dostępny na stronie www bez możliwości zapisania go"
tak, właśnie tak, jak się dorwą osoby bez pojęcia do wymyślania założeń tego co ma być :-/

potrzebuję przedstawić rozwiązanie czegoś co by pozwoliło na intranetowej stronie www publikować dokumenty bez możliwości ich zapisania i drukowania - ma być tylko do oglądania (tzn. od kilku dni tłumaczę ze takie coś jest sprzeczne z logiką ale przegrywam, pomysł "da się zrzuty ekranu drukować" lekko przybliżyły mnie do przekonania osób wymyślających, że po prostu ich pomysł w dłuższej perspektywie jest pozbawiony kompletnie sensu ale nadal nie wygrałem)

jeżeli ktoś z Was wdrażał takie rozwiązania i nie widzi w nich sensu to byłbym bardzo wdzięczny za "słowo krzepiące", a jak ktoś widzi sens to też proszę o jakieś słowo :)
z góry dzięki :)

Offline

 

#2  2020-10-26 09:02:01

  developer - Użytkownik

developer
Użytkownik
Zarejestrowany: 2014-03-20

Re: dostępne na www bez możliwości zapitania

nie bardzo rozumiem, co chcesz osiągnąć tym postem?
Czy to zwykły spampost w celu nabicia licznika?

Offline

 

#3  2020-10-26 11:37:16

  Graffi - Użytkownik

Graffi
Użytkownik
Skąd: Sulejówek
Zarejestrowany: 2005-10-03
Serwis

Re: dostępne na www bez możliwości zapitania

nie, poszukuje jakiegoś rozwiązania, nie wiem może coś na flashu, może na javie, może na "...uj wie czym" tak aby to było albo tanie albo GPL do obsadzenia na stronie www tak aby udawało że dokument który wyświetla jest niemożliwy do pobrania

bo internet nie powalił mnie mnogością rozwiązań i uważam że nie da się tego rozsądnie zrobić, ale może warto zapytać bo może ktoś coś takiego wdrażał i może powiedzieć "to takie proste, oczywiście że można i ma to ręce i nogi"

Offline

 

#4  2020-10-26 12:38:43

  megabajt - Użytkownik

megabajt
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-03-07

Re: dostępne na www bez możliwości zapitania

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)