Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-04-06 10:44:06

  ba10 - Członek DUG

ba10
Członek DUG
Skąd: jesteś ?
Zarejestrowany: 2006-03-07
Serwis

Debianizacja Ubuntu

Tak jak w temacie chce Zdebianizować Ubuntu na kompie w pracy. Debian nie moge zainstalowac bo wyskakuje mi ze  nie może czytac z cdromu (mam dvd napęd), nie mam stacji dyskietek wiec sterownikow nie moge w grac.Pomyslałem ze moze takim sposobem da sie.Udaje sie zainsstalowac ubuntu z opcja serwer i teraz tak mysle  czy da sie go przekształcic w Debiana. No chyba ze ktos ma pomysł jak mozna zainstalowac Debiana na tym pracowniczym komputerze to prosze o wskazówki.
Pozdrawiam :)


"Jeżeli chcesz się nauczyć Linuksa, to pierwsze co musisz zrobić to odrzucić wszelkie przyzwyczajenia wyniesione z poprzedniego systemu. Twoja wiedza jest o tyle zgubna, że daje Ci poczucie że coś jednak wiesz — jednak w kontekście Linuksa prawdopodobnie nie wiesz jeszcze nic." Minio
Mój Blog, a później Tańczymy ;)

Offline

 

#2  2006-04-06 10:52:50

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: Debianizacja Ubuntu

może to co podał czadman w tym miejscu http://forum.dug.net.pl/viewtopic.php?p=20126#20126 pójdzie


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
opencaching :: debian sources.list :: coś jakby blog :: polski portal debiana :: linux user #403712

Offline

 

#3  2006-04-06 11:18:53

  ba10 - Członek DUG

ba10
Członek DUG
Skąd: jesteś ?
Zarejestrowany: 2006-03-07
Serwis

Re: Debianizacja Ubuntu

No fakt zapominiałem ze ten obraz ściągnąłem lecz oczywiscie zapomniałem o nim (jak by niebyło szukałem juz tutaj odpowiedzi ). Tylko cholera nagrywarki nie mam w worku wrrrr nagram  w domku i jutro zobacze czy pojdzie.Dzieki  :)
Edit:
Zainstalował do spróbowania go na Vmware i wszystko ładnie (chociaz debian tez ruszył na vmware) i przedstawia sie  jako debian  hmm no nagram na płytke i jutro sprawdze co i jak sie zachowuje :)


"Jeżeli chcesz się nauczyć Linuksa, to pierwsze co musisz zrobić to odrzucić wszelkie przyzwyczajenia wyniesione z poprzedniego systemu. Twoja wiedza jest o tyle zgubna, że daje Ci poczucie że coś jednak wiesz — jednak w kontekście Linuksa prawdopodobnie nie wiesz jeszcze nic." Minio
Mój Blog, a później Tańczymy ;)

Offline

 

#4  2006-04-07 13:50:37

  ba10 - Członek DUG

ba10
Członek DUG
Skąd: jesteś ?
Zarejestrowany: 2006-03-07
Serwis

Re: Debianizacja Ubuntu

Wieeelkiee Dzieki azhag  :):):) Działa i czadman tez dzięki wielkie :);):) ma cie  odemnie po piwku :)


"Jeżeli chcesz się nauczyć Linuksa, to pierwsze co musisz zrobić to odrzucić wszelkie przyzwyczajenia wyniesione z poprzedniego systemu. Twoja wiedza jest o tyle zgubna, że daje Ci poczucie że coś jednak wiesz — jednak w kontekście Linuksa prawdopodobnie nie wiesz jeszcze nic." Minio
Mój Blog, a później Tańczymy ;)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)