Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2019-10-23 18:34:31

  Hortexel - Nowy użytkownik

Hortexel
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2019-10-23

Serwer Pocztowy

Mam problem, Potrzebuje VPs który będzie mi wysyłac maile za pomocą tam PHP z formularzu kontaktowego. czyli coś typu:

mail("mojemail@gmail.com","My subject",$msg)
Tylko mam jeden problem, na debianie 7 wszystko po instalacji działało :D A po zmienieniu systemu na Debiana 10 już nie działa, nie wiem czym to jest spowodowane ale prosiłbym o pomoc, bardzo mi na tym zależy, a nie wiem jak rozwiązać swój problem :/

Offline

 

#2  2019-11-26 12:37:59

  mati75 - Psuj

mati75
Psuj
Skąd: masz ten towar?
Zarejestrowany: 2010-03-14

Re: Serwer Pocztowy

a co mówią logi?


https://l0calh0st.pl/obrazki/userbar.png

Offline

 

#3  2019-12-12 22:48:59

  life - Użytkownik

life
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-30

Re: Serwer Pocztowy

taki staroć jak 7 to pewnie jeszcze php z gałęzi 5.3 albo 5.6 teraz jest w repo 7.3 sporo skryptów pisanych przez "domorosłych speców PHP" nie działa.

i teraz jeśli to coś małego można szukać w logach gdzie się wkłada w którym miejscu i próbować naprawiać ale jak to coś większego to ... życze powodzenia w babraniu się w czyimś kodzie gdzie często sam autor nie miał pojęcia co robi :)

Offline

 

#4  2019-12-13 01:26:48

  skullman - Użytkownik

skullman
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-08

Re: Serwer Pocztowy

Może nie będzie tak źle jednak pomiędzy gałęziami 5.x a 7.x są pewne niekompatybilności i te problemy wcale nie muszą wynikać z kiepskiej jakości kodu a po prostu zmian w samym języku. Oczywiście stopień skomplikowania problemu będzie zależał od objętości kodu i być może jego jakości. Na początek najlepiej zapoznać się z sugestiami na stronie domowej projektu:https://www.php.net/manual/en/migration70.php

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)