Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2018-12-21 21:10:39

  vnu007dl - Użytkownik

vnu007dl
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-11-01

Clementine nie zachowuje wyglądu playlisty

Cześć
Mam problem  z odtwarzaczem Clementine. To mój głowny odtwarzacz muzyki. Niestety odkąd niedawno przeinstalowałem system na nowy : Kubuntu 18.10 64 bit, mam problem z Clementine. Chodzi mi o wygląd playlisty. Chodzi mi o kolumny wegług których  można grupować muzykę np: nazwa rok gatunek źródło nazwa..... i cała masa. Chodzi o to, że po ponownym odpaleniu Clementine, nie zachowuje mi ustawionych poprzednio kolumn i mam domyślny układ kolumn. Wszystkie inne ustawienia Clementine są zachowywane, ale tylko nie to. Czy można jakoś temu zaradzić?
Odinstalowałem aplikację i dodałęm repo Clementine i zainstalowałem ją stamtąd, ale to nie pomogło i błąd wystęouje dalej. Wersja Clementine 1.3.1. Nie mogę się doszukać pliku konfiguracyjnego, w którym można było by to ręcznie zapisać. W /home/.cache/Clementine jest jakaś sieczka, więc moze to siedzi gdzie indziej?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)