Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-03-28 21:53:17

  ka73ka - Nowy użytkownik

ka73ka
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2005-08-13

Spam od userow z mojego LANu

Witam,
Pojawil sie u mnie maly problem. Moj provider od ktorego biore lacze poinformowal mnie, ze ktos odemnie z sieci wysyla spamy po smtp ... nie myslalem o tym problemie wczesniej ... BLAD :) Narazie port mam zablokowany ale to oczywiscie nie jest rozwiazanie.  Wydaje mi sie, ze jest to spowodowane jakims wirusem u kogos na windowsie w sieci ... ale to oczywiscie tylko przypuszczenia. Czy macie jakies patenty aby skutecznie wyeliminowac taki problem ? Ja nie mam serwera poczty u siebie wiec podejzewam ze ktos to wysyla z jakiegos prywatnego konta ... nie bardzo mam pomysl jak sie zabrac za ta sprawe ... bo moge zrobic statystyki, ile bajtow ktory user wysyla przez port smtp ... ale to przeciez bez sensu .... ktos moze wyslac maila z zalacznikiem albo w zamian tego 200 mail ze spamem ... wiec wydaje mi sie ze nie jest to rozwiazanie ... Macie jakies pomysly ?

Pozdrawiam

Offline

 

#2  2006-03-28 22:24:57

  zlyZwierz - Moderator

zlyZwierz
Moderator
Zarejestrowany: 2005-02-18
Serwis

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)