Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2017-09-17 12:24:37

  Raptoor2 - Użytkownik

Raptoor2
Użytkownik
Zarejestrowany: 2017-08-22

Jessie + VNC - słaba szybkość pobierania

Witam! Otóż mam problem z pobieraniem plików ze strony openLoad, zawsze robilem backupy z innych moich vpsów wlasnie na ten hosting za pomocą api, teraz chce pobrać kilka plików, api odmawia i kazali mi pobierać za pomocą przeglądarki.
Zainstalowałem sobie serwer VNC i pobieram pliki przez chromium problem pojawia sie przy prędkości, pliki pobieraja sie po max 200 kb gdzie na domowym komputerze pobiera po 1mb/s.

Łącze na vps jest 100/100 więc to nie jest kwestia tego.

Ktoś wie co mogę w tej sprawie zrobić?

Offline

 

#2  2017-09-17 13:06:00

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/random
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: Jessie + VNC - słaba szybkość pobierania

Backupy VPSów za pomocą API? co dokładnie masz na myśli?

teraz chce pobrać kilka plików, api odmawia i kazali mi pobierać za pomocą przeglądarki

To jakiś nonsens.

Chcesz pobierać pliki z tych backupów, które robiłeś, czy z jakiegoś innego serwisu.

W ogóle jakoś dziwnie to opisałeś.

Pobieranie z jakichś serwisów plików zazwyczaj ma rożne limity, żeby zmusić pacjentów do zapłacenia za konto premium.

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2017-09-17 13:08:22)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#3  2017-09-17 14:26:01

  Raptoor2 - Użytkownik

Raptoor2
Użytkownik
Zarejestrowany: 2017-08-22

Re: Jessie + VNC - słaba szybkość pobierania

Tak jak napisałem na końcu, gdy pobieram ten sam plik na mój lokalny komputer to prędkosć wynosi  do 2mb natomaist kiedy pobieram go na vps to spada do 100kb w obu przypadkach jestem zalogowany na koncie, na którym mam pliki.

teraz chce pobrać kilka plików, api odmawia i kazali mi pobierać za pomocą przeglądarki

nie to nie jest nonsens, po prostu kiedy uzywam funkcji api, która uzywana byla do pobierania plików jest juz nieaktywna i trzeba pliki pobierac za pomocą przeglądarki!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)