Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2017-07-10 16:44:32

  hi - Użytkownik

hi
Użytkownik
Zarejestrowany: 2016-03-24

Re: Kodi +Exodus

Bądźmy pragmatyczni. Oficjalnie Rosjanie i Amerykanie się nie kochają.
Ale Rosjanie z dziką radością sprzedadzą Polaka Amerykanom. I odwrotnie.

Bodzio nie zapominaj, że nie chodzi o jakieś wielkie korpo Rosyjskie jak vk/yandex itp. tylko o zwykłą firmę hostingową ulokowaną gdzieś w Moskwie, ona po prostu oleje amerykański nakaz bo może to zrobić a raczej żadnej firmie nie jest na rękę wydawanie jakimkolwiek służbą swoich klientów bo to po prostu zła reklama, natomiast amerykańska trzyliterowka, która wystosowała nakaz raczej nie zgłosi się bezpośrednio do ambasady jeżeli nie wysadzisz amerykanom w kosmos wieżowca albo nie zrobisz na nich naprawdę grubego w$ł$. Co do Brytyjczyków to mają umowę i od razu pójdą logi z danymi bo reguluje to prawo. Szwajcaria to samo co w przypadku Rosji, jeżeli sprawa nie będzie na szczeblu, że tak się wyrażę państwowym (czyli grubszym) to po prostu oleją takie pismo i dadzą odmowę.

Ostatnio edytowany przez hi (2017-07-10 16:49:41)


"Są drogi, którymi nie należy podążać, armie, których nie należy atakować, fortece, których nie należy oblegać, terytoria, o które nie należy walczyć, zarządzenia, których nie należy wykonywać" Sun Tzu

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)