Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-03-25 19:34:34

  xree - Użytkownik

xree
Użytkownik
Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2006-03-25

POCZTA WEWNĘTRZNA

Pomocy!! Powiedzcie prosze jak zrobic poczte z tym ze dla uzytkownikow LAN chodzi mi o to zeby bylo mozliwe wysylanie e-mail miedzy uzytkownikami sieci i mozna bylo to skonfigurowac z outlookiem. PS poczta nie moze wychodzin na zewnatrz tylko siec LAN. Jezeli wiecie jak to zrobic prosze o pomoc moze macie jakies linki albo sami macie cos takiego?

Offline

 

#2  2006-03-25 19:47:11

  kamikaze - Administrator

kamikaze
Administrator
Zarejestrowany: 2004-04-16

Re: POCZTA WEWNĘTRZNA

Potrzebujesz odpowiednio skonfigurowanego serwera poczty, do tego serwer dns w lanie trzymający wpis MX dla serwera poczty, bez tego raczej nie pojdzie. Każdy bedzie musiał dopisać sobie ten serwer w swoich ustawieniach sieci. Jeśłi mi sie dobrze wydaje to można to tak zrobić.

Offline

 

#3  2006-03-25 21:54:57

  zyga - Użytkownik

zyga
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-08-25

Re: POCZTA WEWNĘTRZNA

dokładnie tak jak mowi kamikaze. Skonfigurować serwer DNS'a (binda), i serwer poczty (np. postfixa) i u wszystkich klientów pocztowch dopisać dns'a.


apt-get remove windows ....
apt-get install debian :)

Offline

 

#4  2006-03-26 15:43:39

  xree - Użytkownik

xree
Użytkownik
Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2006-03-25

Re: POCZTA WEWNĘTRZNA

Nie wiedzie czy znajde gdzies opisy jak to zrobic?

Offline

 

#5  2006-03-26 18:28:03

  ba10 - Członek DUG

ba10
Członek DUG
Skąd: jesteś ?
Zarejestrowany: 2006-03-07
Serwis

Re: POCZTA WEWNĘTRZNA


"Jeżeli chcesz się nauczyć Linuksa, to pierwsze co musisz zrobić to odrzucić wszelkie przyzwyczajenia wyniesione z poprzedniego systemu. Twoja wiedza jest o tyle zgubna, że daje Ci poczucie że coś jednak wiesz — jednak w kontekście Linuksa prawdopodobnie nie wiesz jeszcze nic." Minio
Mój Blog, a później Tańczymy ;)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)