Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2006-03-24 16:09:28

  zlyZwierz - Moderator

zlyZwierz
Moderator
Zarejestrowany: 2005-02-18
Serwis

Re: Sieć radiowa

... jestes smieszny ...

... brak CI widziey, doswiadczeniua ...

... nie masz zielonego pojecia  ...

... sadze ze mam doczynienia z dzieckiem a nie czlowiekiem powaznym...

... blazna dales z tym lilio ...

... zajebiście ;] ty za to wykazałeś się przeogromną inteligencją i doświadczeniem ...

...  połowa osob czytajac to poprostu smieje sie z CIebie z tego zdania "lilio sie wykasowalo" buahahahhaahha no myslalem ze padne pod biurko jak to uslyszalem ...wyperswaduj mi cos jak moze wykasowac sie cos z Cf :??? ...

... no popatrz, mi sie jakoś udało ;]

inne Twoje złote myśli (np LanForum):


a pozatym heheh rozbawiles mnie tym ze sa beznadziejne ceny,heheh znajdz mi tanszy sprzet adaptera orinoco bo ja kupielem ale z gniazdem na port RS i Ethernet i narazie chcem zrobic to pod linuxem PLD i idzie e mis wietnie a dalem 1,4 tys zl za sam adapter ale w koncy to proxim anie dlinki czy plantety ktore nadaja sie tylko do lokalnych sie o małych przeciazeniach :] ,pozderaiwam i naucz sie rozrozniac firmowe marki i ceny,a puniej krytykuj publicznie .....

Diagnoza:
Muszę Cię zmartwić ... cierpisz na ostre dysmózgowie , połączone z atakami biegunki słownej.
Jest to niestety choroba nieuleczalna.
Nie jest śmiertelna, o ile trzymasz gębę ma kłódkę w obecności innych członków populacji ...

Zanim w ogóle zaczniecz coś wrzucać na publiczne forum:

Tekst proponuję redagować w jakimś edytorze (może być "łord") i po uprzednim sprawdzeniu ortografii i interpunkcji wklejać na forum.

Obowiązującym językiem jest polski , radzę się dostosować.

Swoje złote myśli zachowaj dla siebie, a jak bedziesz dalej się odnosił do mnie w ten sposób, to kiedyś zjawię się na tym Twoim zadupiu i zrobię światu przesługę likwidując Ciebie.

Najlepszą rzeczą, która Cię charakteryzuje, to styl Twoich wypowiedzi. Nie jest on zbyt ciakawy, więc nie dziw się, że jesteś postrzegany jako płytki chaotyczny niedojrzały gówniarz i tak samo traktowany, choćby przeze mnie od tej właśnie chwili.

PS Możesz komentować moje posty , ale ode mnie sie odpierdol

No Respect

EOT

Offline

 

#27  2006-03-29 16:50:25

  Nickleodeon - Członek DUG

Nickleodeon
Członek DUG
Skąd: Drawsko Pomorskie
Zarejestrowany: 2005-08-19

Re: Sieć radiowa

A co na to 'Boss' ???????

Offline

 

#28  2006-03-29 18:07:51

  zlyZwierz - Moderator

zlyZwierz
Moderator
Zarejestrowany: 2005-02-18
Serwis

Re: Sieć radiowa

Boss byłby pewnie rad, gdybyś nie wyciągał tego wstydliwego dla wszystkich topicu ...

Offline

 

#29  2006-03-29 20:00:51

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: Sieć radiowa

mysle ze temat az za nadto sie wyczerpal a wec blokuje.....

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)