Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-12-29 19:57:10

  chmuri - [=Centos=]

chmuri
[=Centos=]
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-11-25
Serwis

Routing... podstawy:)

Sprawa wygląda tak załatwiłem sobie w końcu nie kompletny ale zawsze coś..:) sprzęt do routowania to jest procesor 166-200mhz z dodatkową kością ciche (to jest sererowa płyta) 64 ramu i właśnie musze sobie dysk załatwić do niego 4 gigowy hdd oraz Cd Rom  karta sieciowa będzie 10 mega-bitowa bo większa nie jest potrzebna do testów. Powiedzcie mi  czy jedna płyta debilna wystarczy do instalacji pakietów związanych z routngiem ??Wiem że można z netu ale właśnie ściągam u kolegi płyty i nie wiem ile tego ściągnąć co się przyda?? I jaki jest wasz zestaw pakietów ulubionych który najczęściej używacie i druga sprawa jak później z kompilacją jajka??


http://wiki.centos.org/ArtWork/Brand?action=AttachFile&do=get&target=centos-logo-light.png

Offline

 

#2  2005-12-29 23:01:35

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: Routing... podstawy:)

No w sumie jak nie masz dostepudoneta na tym kompie dotestow to tak ze 2 plytyby CI sie przydaly.... aczkolwiek net na kompie dotestow bylby naprwde przydatny chociazby poto byzobaczyc jak twszystkosie zachwuje wpiete do netu :]

kernela sciagasz z ftp.kernel.org :]

Offline

 

#3  2005-12-29 23:05:46

  BaB - Członek DUG

BaB
Członek DUG
Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2004-09-09

Re: Routing... podstawy:)

polecam ten artykuł do poznania zasad routingu:

http://lukasz.bromirski.net/docs/translations/lartc-pl.html


Zarejestrowany użytkownik Linuksa #361563

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)