Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2014-09-02 17:22:07

  ethanak - Użytkownik

ethanak
Użytkownik
Skąd: Ungwenor
Zarejestrowany: 2010-07-19
Serwis

Oddam konia w dobre ręce - czyli sapi4linux

Szczerze mówiąc...

Popatrzyłem sobie w kalendarz, potem w dowód osobisty, i stwierdziłem -  że trzeba troszkę wyluzować. Moje hobby to programowanie a nie użeranie się z niedziałającymi wersjami jakichś programów/aplikacji/środowisk/czegokolwiek. Mam już (mierząc czas w latach) trochę bliżej do końca setki niż do początku i pewnie lepiej by było, gdybym dopracował parę swoich programów (a to działanie obliczane na lata a nie na dni), niż tracił czas na bawienie się w kilkanaście aplikacji, które teoretycznie ze sobą współdziałają, ale coś tam nie gra, przy czym owo niegranie jest absolutnie niezależne ode mnie - tyle że trzeba wyszukać jakiś durny trick aby tę mierdę uruchomić.

W związku z tym pytanie: czy jest na tym forum ktoś, kto mógłby ode mnie przejąć projekt sapi4linux?

Chodzi mi na razie o część serwerową (biblioteki ivolektor i sapilektor mogę dalej rozwijać, Milena to moje oczko w głowie)...

Ktoś się odważy?

Ostatnio edytowany przez ethanak (2014-09-02 17:23:16)


Nim mechaniczne larum zagrasz mi, kanalio,
głosząc nadejście Javy - śmiertelnego wroga!
Zespół Adwokacki Dyskrecja

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)