Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2014-02-17 07:43:38

  tajwan - mega boss

tajwan
mega boss
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2010-03-30

Regulamin- poczta

Mam możliwość dawanie nielimitowanych kont pocztowych/ftp. Chciałbym to wykorzystać jako gratis :) do zamówionej usługi. Chciałbym napisać jakiś skromny sensowny regulamin korzystania, może ktoś posiada już taki regulamin, albo na co zwrócić uwagę przy pisaniu regulaminu.


NIGDY WIĘCEJ TESTING Z KTÓRYM SĄ SAME PROBLEMY !!!

Offline

 

#2  2014-02-17 08:33:54

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/random
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: Regulamin- poczta

To zależy, czy potrafisz czytać.
Onet, Interia, WP, Gezeta.pl, Gmail - wszystkie serwisy internetowe mają jakieś regulaminy.

A jak sam nie potrafisz, to idź na uniwersytet, zapłać jakiemuś profesorowi prawa, żeby Ci napisał regulamin.


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#3  2014-02-17 08:44:43

  tajwan - mega boss

tajwan
mega boss
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2010-03-30

Re: Regulamin- poczta

Właścicielem domeny moja_domena.pl jest "moje dane", zwana w dalszej części regulaminu Usługodawcą.
Podstawę przystąpienia do świadczenia usług jest zamówienie dowolnej usługi, oraz wypełniony formularz zamówienia. Wysłanie wypełnionego formularza oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.

Usługodawca zastrzega sobie prawo odstąpienia od świadczenia usług bez podania przyczyny w terminie 7 dni roboczych od otrzymania zamówienia, o czym poinformuje Usługobiorcę w terminie 3 dni roboczych.
Jeśli w ciągu 24h nie zostanie wysłane potwierdzenie zamiany hasła , konto zostaje automatycznie zablokowane, oraz wszelkie dane zawarte na koncie zostają usunięte.
Usługobiorca zobowiązuje się do korzystania z usługi w sposób nienaruszający praw osób trzecich (dóbr osobistych, praw autorskich), dobrych obyczajów ani przepisów prawa oraz ponosi odpowiedzialność za sposób wykorzystania usługi.
Zabrania się wykorzystywania usługi do zamieszczania i rozpowszechniania informacji zawierających treści ogólnie przyjęte jako erotyczne i/lub pornograficzne oraz do zamieszczania serwisów o zawartości warezowej.
Usługodawca w przypadku naruszenia zasad regulaminu ma prawo przekazań odpowiednim organom informacje o takim fakcie wraz z pełnymi danymi podanymi przez Usługobiorcę.
Usługodawca zobowiązuje się do informowania Usługobiorcy o zmianach i oferowanych przez niego usług z dwutygodniowym wyprzedzeniem.
W przypadku naruszenia postanowień regulaminu o świadczeniu usług przez Usługobiorcę, Usługodawca ma prawo do zaprzestania świadczenia usług ze skutkiem natychmiastowym bez odszkodowania na rzecz Usługobiorcy.
Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie systemu spowodowane przyczynami od niego niezależnymi, w szczególności zaś działaniem siły wyższej, awariami systemów i łączy innych dostawców, ingerencją urzędów i instytucji administracji państwowej.
Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie swych usług przez Usługobiorcę.
W przypadkach stwierdzenia generowania nadmiernego obciążenia serwera poprzez aplikacje uruchamiane na koncie Usługobiorcy, które mają bezpośredni wpływ na pogorszenie jakości usług dostarczanych przez Usługodawcę, Usługodawca zastrzega sobie prawo do blokady konta, o czym Usługobiorca zostanie poinformowany wraz z podaniem przyczyny blokady konta.
Rezygnacja z usług nie powoduje żadnych skutków finansowych.
W przypadku rezygnacji przez Usługobiorcę z usług Usługodawcy następuje usunięcie danych Usługobiorcy z bazy klientów Usługodawcy oraz zaprzestanie świadczenia usług na rzecz Usługobiorcy w terminie 7 dni od dnia otrzymania rezygnacji.
Usługodawca zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
Informacje na temat zmian regulaminu Usługodawca ogłasza na swojej witrynie internetowej.

Ostatnio edytowany przez tajwan (2014-02-17 08:45:10)


NIGDY WIĘCEJ TESTING Z KTÓRYM SĄ SAME PROBLEMY !!!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)