Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2014-02-08 07:34:37

  mAg - Członek DUG

mAg
Członek DUG
Skąd: Mrągowo
Zarejestrowany: 2004-12-23
Serwis

QNAP NVR

Witam

Poszukuję SDK do rejestratorów qnap... nawet nie wiem czy takie coś istnieje, od dłuższego czasu nic nie mogę znaleźć, ale może ktoś już rozkminił ten temat? Konkretnie zależy mi aby rejestrator qnap-a wysłał mi strumień video (powiedzmy rtsp) a ja już na linuxie go przechwycę. Napiszecie, że kamera może wystawić mi kilka strumieni więc od razu odpowiadam, że jeżeli qnap jest rejestratorem dla danej kamery to przy większym jej obciążeniu wycina pozostałe strumienie i kamera jest tylko dla niego na wyłączność oczywiście mogę skorzystać ze strumienia tego jednego dla qnap-a ale on jest w wysokiej jakości i sprzęt jak ładuje kilka strumieni na ekran nie wyrabia. 

Dla jasności jak to wygląda:

Środowisko
Kamery: ETROVISION i SONY
Rejestrator: QNAP NVR 8xxx
Klient: Raspberry pi + raspbian + omxplayer (monitor z usb) - jak włączy monitor włączy r.pi


Raspberry pi wyświetla 9 strumieni h264 płynnie bardzo to obiecująco wygląda :] jeszcze tylko muszę jakieś chłodzenie wydłubać bo po pewnym czasie artefakty się pojawiają...


.:: Linux connecting people :D ::.  Linux Registered User #358097 Debian GNU/Linux

https://linuxcounter.net/cert/358097.png

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)