Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2013-07-02 10:43:18

  fervi - Użytkownik

fervi
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-03-14

Projekty - Dział dla tworców

Witajcie!

Chciałbym się zapytać was co sądzicie o takim dziale, w którym ludzie (czyli zapewne głównie ja, ale mam nadzieję, nie tylko), mogą się chwalić swoją twórczością, mogliby udostępniać własne kursory, grafiki, piosenki, gry, programy, skrypty - wszystko.

Taki dział znajduje się na linuksowo.pl i jest oblebany przeze mnie
http://linuksowo.pl/viewforum.php?f=46&sid=d60b … 31bd990368c0b

Co o tym myślicie?

Fervi

Offline

 

#2  2013-07-02 10:47:25

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: Projekty - Dział dla tworców

Osobiście jestem raczej na nie. Myślę, że raczej wystarczy jak jest: na dystrybucje dział o dystrybucjach, na programy dział o programach, na byle duperele wątek o duperelach w tymże, na inne luźne itd.

Ale nie jestem też kategorycznie przeciwko, może niech inni też się wypowiedzą.


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
opencaching :: debian sources.list :: coś jakby blog :: polski portal debiana :: linux user #403712

Offline

 

#3  2013-07-02 10:59:09

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/random
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: Projekty - Dział dla tworców

Był tu kiedyś wątek "nasza tfurczość", czy o to chodzi?

Czy może chodzi o specjalny dział pt  CośtamOS by Fervi? :D

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2013-07-02 11:02:29)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#4  2013-07-02 11:22:42

  fervi - Użytkownik

fervi
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-03-14

Re: Projekty - Dział dla tworców

Chodzi o stworzenie (nie wiem, w /dev/null)? działu Projekty, gdzie każdy kto ma jakiś projekt do pokazania (nie wiem, gra, program), może tam go umieścić, konsultować się z innymi, być obserwowany itd.

Wszystko zależy od silnika forum, ale mówiąc dział mam na myśli takie coś jak Software, Ogłoszenia itd.

Fervi

Offline

 

#5  2013-07-02 16:41:45

  alex011 - Gość

alex011
Gość

Re: Projekty - Dział dla tworców

Mi się takie cos jak najbardziej podoba. Niektorzy wola kopiowac a sa tacy co cos tworza. Czy to jest dobre/popularne to juz kwestia priorytetów. Ale zawsze komuś się może przydac. Ja np chcialbym tez miec tego typu dzial gdzie mogl bym opublikowac swoje prace z php itp.
Ale to juz kwestia wlasciciela strony . Moderatorow pewnie nie brak ale cos tam by bylo grzebac. Choc to wystarczy dodac dział.
@jacek
Czy to nawet bedzie alexOS :D to szczerze mowiac rozne systemy pod rozna funkcjonalnosc. Tworzac np proty "system" nie musisz siadac i meczyc sie wieki by zadowoic dziadka babcie czy osobe poczatkujaca ogolnie w komputerach. Po co sobie utrudniac. Raz stworzysz i tyle masz roboty.


I tyle moich wypocin w tym temacie :)

 

#6  2013-07-03 19:48:28

  Yampress - Imperator

Yampress
Imperator
Zarejestrowany: 2007-10-18

Re: Projekty - Dział dla tworców

fervi napisał(-a):

Witajcie!

Chciałbym się zapytać was co sądzicie o takim dziale, w którym ludzie (czyli zapewne głównie ja, ale mam nadzieję, nie tylko), mogą się chwalić swoją twórczością, mogliby udostępniać własne kursory, grafiki, piosenki, gry, programy, skrypty - wszystko.

Weź sobie  wykup domene, załuż sobie bloga/swoją strone i pisz do woli.  Bo kogo tutaj to będzie interesować?
Mnie nie jak i wielu innych.
A przecież specjalnie tylko dla Ciebie nie będziemy tworzyć działu... Każdy by tak chciał

Offline

 

#7  2013-07-03 22:35:21

  caro_cenzura - Użytkownik

caro_cenzura
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-29

Re: Projekty - Dział dla tworców

Yampress++


Daj człowiekowi rybę, nakarmisz go na jeden dzień. Naucz go łowić, a nakarmisz go na całe życie.

Offline

 

#8  2013-07-04 07:21:42

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: Projekty - Dział dla tworców

Yampress napisał(-a):

Weź sobie  wykup domene, załuż sobie bloga/swoją strone i pisz do woli.  Bo kogo tutaj to będzie interesować?
Mnie nie jak i wielu innych.
A przecież specjalnie tylko dla Ciebie nie będziemy tworzyć działu... Każdy by tak chciał

Nie no Yampress, naprawdę nie ma powodu, żeby w ten sposób reagować. Propozycję tę jak i każdą inną można przyjąć, odrzucić, przedyskutować, ale objeżdżanie samego zgłaszającego jest poniżej pasa.


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
opencaching :: debian sources.list :: coś jakby blog :: polski portal debiana :: linux user #403712

Offline

 

#9  2013-07-04 08:42:10

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: Projekty - Dział dla tworców

Nowych projektów nie pojawia się aż tak wiele, sądze że obecne rozwiązanie jest wystarczające

Offline

 

#10  2013-07-04 11:19:21

  chmuri - [=Centos=]

chmuri
[=Centos=]
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-11-25
Serwis

Re: Projekty - Dział dla tworców

Jestem na nie i niestety większość postów ma rację. Ale jak będziesz mieć coś ciekawego to się pochwal:).


http://wiki.centos.org/ArtWork/Brand?action=AttachFile&do=get&target=centos-logo-light.png

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)