Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-11-02 00:19:13

  gbudny - Użytkownik

gbudny
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-06-03

nvidia dla jąder 2.6

Witam

Chyba już najwyższy czas zmienić stare i sprawdzone jajko 2.4 na 2.6 i cięszyc sie większą wygodą korzystania z debiana. Mam tylko jeden problem ponieważ potrzebuję sterów nvidia w paczkach dla jąder 2.6 nowszych niż 7174+1. Czy zna ktoś jakieś tego typu  rezpozytorium z kernel 2.6 i nowymi sterami nvidia tak aby instalacja poszła gładko i bez żadnego szukania i niespodzianek. na zakończenie proszę nie piszcie o sterach z nvidia.com nie mam do wersji 7xxx specjalnego zaufania i wolę te 7xxx sprawdzone i zrobioe pod kątem debiana z apt.. Jeśli ktos ma w sources.list lub zna takie rezpozytorium z paczkami nvidia to proszę odpiszcie. Z góry dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

                                                          Pozdrawiam


BUY LINUX GAMES
Support Game Companies who Support Linux Gaming.

Offline

 

#2  2005-11-02 00:25:53

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Offline

 

#3  2005-11-03 13:55:47

  zyga - Użytkownik

zyga
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-08-25

Re: nvidia dla jąder 2.6

a mam pytanie co jesli mam amd ale nie 64 bitowy ? nie widzialem tam sterownika pod moją strukture


apt-get remove windows ....
apt-get install debian :)

Offline

 

#4  2005-11-03 14:08:33

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: nvidia dla jąder 2.6

Sądzę, że jeśli apt zechce Ci zainstalowac, któryś z pakietów, np. nvidia-kernel-source to oznacza, że będzie on odpowiedni dla Twojej architektury.

Pozdrawiam.


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)