Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2011-11-20 16:17:12

  cthulhu - Członek DUG

cthulhu
Członek DUG
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-09-04

upgrade squeeze do wheezy i problem z libglib2.0-0

hello, witam wszystkich po dlugiej przerwie :)
mam taki drobniutki problem
sciagnalem sobie netinstall z wersja stable i chcialem to teraz przerobic na testing ale non stop podczas upgradu dystrybucji wyskakuje mi problem z zaleznosciami libglib2.0-0, no i chcialem zapytac czy to normalne, czy komus sie to tez przytrafilo i czy sobie jakos z tym poradzil, bo ja w tej chwili po kazdym bledzie lece na dist-upgrade -f ale nie wiem gdzie zajde.

pozdrawiam


"Dlaczego zawsze wszyscy biegna w strone mrozacego krew w zylach krzyku?"
cthulhu@jid.dug.net.pl
i386@HPC6910p

Offline

 

#2  2011-11-20 16:25:41

  ArnVaker - Kapelusznik

ArnVaker
Kapelusznik
Skąd: Midgard
Zarejestrowany: 2009-05-06

Re: upgrade squeeze do wheezy i problem z libglib2.0-0

W samym testingu nie ma obecnie żadnego problemu z libglib2.0-0, może coś co masz zainstalowane ze stable wymaga starszej wersji itp. Jakbyś wkleił treść tego „problemu z zależnościami”, to pewnie dałoby się coś bardziej przydatnego odpowiedzieć…

Offline

 

#3  2011-11-20 17:01:46

  cthulhu - Członek DUG

cthulhu
Członek DUG
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-09-04

Re: upgrade squeeze do wheezy i problem z libglib2.0-0

no tez tak mysle i w chwili obecnej trwa instalacja tylko nie wiem czy sie wysypie czy tez nie. nie moge wstawic kodu bo pisze z innego komputera a tam nonstop cos sie dzieje i nie znajde juz tego.
tylko wlasnie pytanie
jak cos mi sie wywala przez zaleznosci i kontynuuje instalacje przez dist-upgrade -f to jest szansa na to ze jak skonczy to wlacze komputer czy wszystko mi padnie?

edit:
wydaje mi sie ze przez dist-upgrade -f pakiety z problemami zaleznosci zostaly przeniesione na koniec stawki aktualizacji

edit2:
dzizas udalo sie, system zyje. jak na 1 raz po 2 latach celibatu to jest super :D

edit3:
weeee :D

Ostatnio edytowany przez cthulhu (2011-11-20 17:38:05)


"Dlaczego zawsze wszyscy biegna w strone mrozacego krew w zylach krzyku?"
cthulhu@jid.dug.net.pl
i386@HPC6910p

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)