Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2010-05-27 15:00:24

  maro - Użytkownik

maro
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-10-21

Serwer Faxów

Witam,
Do tej pory używałem hylafax do obierania faxów, przyszła pora żeby je też wysyłać (całkiem sporo) i potrzebuję, żeby statusy wysłano na nar. tel. dnia o godzinie lub nie wysłano itd. trafiały do postgresa. Stąd moje pytanie wie ktoś może czy da się do tego zmusić hyle? albo jakiś inny dobry fax może polecić ?

Offline

 

#2  2010-11-02 12:14:32

  maro - Użytkownik

maro
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-10-21

Re: Serwer Faxów

maro napisał(-a):

Witam,
Do tej pory używałem hylafax do obierania faxów, przyszła pora żeby je też wysyłać (całkiem sporo) i potrzebuję, żeby statusy wysłano na nar. tel. dnia o godzinie lub nie wysłano itd. trafiały do postgresa. Z tąd moje pytanie wie ktoś może czy da się do tego zmusić hyle? albo jakiś inny dobry fax może polecić ?

Odpowiem sam sobie
Hylafax+ umie odpalać FaxAccounting który trzeba umieścić w moim przypadku /var/spool/hylafax/etc
Skrypt ten jest uruchamiany za każdym razem gdy zapisywane sa dane do pliku xferfaxlog jako parametry ma dokładnie to samo co w pliczku.
Więc odpowiedni skrypt i wszytsko trafia tam gdzie chcemy.:)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)