Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2010-01-14 14:00:35

  marian6 - Użytkownik

marian6
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-01-08

fglrx mobility radeon 9700

Witam panow i panie:) Otoż chciałem zapytac czy na sidzie udało sie komus zainstalowac sterowniki zamkniete fglrx do karty MObility radeon 9700? Obecnie korzystam z otwartych
ale mam niedosyt. Kiedys uzywajac zamknietych moja karta byla wydajniejsza. FPS w granicach 3500. Teraz na zamknietych wydajnosc jest o polowe nizsza( max 1700). Karte mam dokladnie taka:

Kod:

VGA compatible controller: ATI Technologies Inc RV350 [Mobility Radeon 9600 M10]

. Probowałem z repo zainstalowac drivera ale niestety moja karta na ukladzie RV350 nie jest wspierana
http://packages.debian.org/unstable/x11/fglrx-driver Sterowniki ze stronki ati.com tez nie daly rezulatu. Po zalodowaniu modulu X-y nie wstawały i był komunikat : No supported devices found.
Pytanie- jest jakas metoda na odpalenie tych sterów na sidzie?? Czy musze poprostu zaczac korzystać ze starszej wersji systemu: kernela, xorga ĸtorej sterownik fglrx wspiera moja kartę.Pomożcie jak możecie. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez marian6 (2010-01-14 16:24:24)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)