Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-09-05 07:13:08

  Usnar - Członek DUG

Usnar
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-02-14

windows 2003 przekierowanie po raz drugi

Wiecie jakie jaja. Przegladalem listy dyskusyjne na debian.org i na netfilter i byly takie tematy, ale w zadnym z nich nie bylo rozwiazania. Normalnie martwi mnie to, bo takie glupie freesco na jednej dyskietce sobie z tym poradzilo, a na debianie przekierowanie nie dziala.

Offline

 

#2  2005-09-05 07:52:11

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: windows 2003 przekierowanie po raz drugi

Wiecie jakie jaja. Przegladalem listy dyskusyjne na debian.org i na netfilter i byly takie tematy, ale w zadnym z nich nie bylo rozwiazania. Normalnie martwi mnie to, bo takie glupie freesco na jednej dyskietce sobie z tym poradzilo, a na debianie przekierowanie nie dziala.

Może podaj jakie regółki stosujesz, może cały skrypt, ludzie będą się mogli zastanowić. I sprawdziłbym wszystko od początku jeszcze raz. Ja tam się na sieciach super nie znam, ale przekierowanie w debianie działa mi bez zarzutu.


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#3  2005-09-05 08:21:03

  Usnar - Członek DUG

Usnar
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-02-14

Re: windows 2003 przekierowanie po raz drugi

U mnie przekierowanie tez dziala bezproblemowo pod warunkiem, ze przekierowuje do komputera, na ktorym nie ma windows 2003. Sprawdzalem na 8 komputerach i na kazdym przekierowanie dzialalo, byly to xp i 2000 professional. Sprawdzalem z samym apache i z krasnalem oraz servery ftp. Wszystko dziala tylko jak przekierowuje do windows 2003 wtedy jest cisza, nic sie nie dzieje. A na 2003 mam wylaczony firewall.

Offline

 

#4  2005-09-05 08:49:51

  kamikaze - Administrator

kamikaze
Administrator
Zarejestrowany: 2004-04-16

Re: windows 2003 przekierowanie po raz drugi

Po jakiego zaczynasz drugi raz ten sam wątek? W tamtym juz miejsca nie było czy co?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)