Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-09-01 19:37:45

  Drag4on - Użytkownik

Drag4on
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-06-26

FreeSBI LiveCD i myszka :P

no jak widać FreeSBI Live CD 1.1 sobie daje i tam automatycznie żeby mi sie x-ksy włanczały i myszka nie śmiga :P nie no coś nie tak jest wiecie jak w tym SBi to ładnie wszystko przestawić... może też coś z CD mam bo coś mi tak ciężko z CD-Romu startuje i długo sie włancza...


"Polska: kraj, w którym żyję, tfu - gniję.
W telewizji wciąż te same zakazane ryje."

Offline

 

#2  2005-09-11 17:08:29

  kamikaze - Administrator

kamikaze
Administrator
Zarejestrowany: 2004-04-16

Re: FreeSBI LiveCD i myszka :P

Może masz jakąś dziwną myszke, albo jest źle skonfigurowany xserwer. Możesz go przekonfigurować. Żeby nie robić tego a każdym razem polecam instalacje na dysk któregoś bsd. Free i Net mają proste instalatory. Net ma podobny do debianowego. Instalując Open trzeba uważać co sie robi i zrobić backup lub instalować na innym pustym dysku wtedy pójdzie bez problemów.

Offline

 

#3  2005-09-11 20:47:06

  Drag4on - Użytkownik

Drag4on
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-06-26

Re: FreeSBI LiveCD i myszka :P

eh już sobie dałem rade tak jak pisałem płytka była pożyczona i żle nagrana ( za szybko ) i dlatego błędy wywalało, ale przekopiowałem ją jeszcze raz... i spoko śmiga

Możesz go przekonfigurować. Żeby nie robić tego a każdym razem polecam instalacje na dysk któregoś bsd.

Powiem tak że myślałem że bedzie tak jak piszesz ale można we FreeSbie zapisać plik konfiguracjny np. na partycj FAT i przy następnym ładowaniu z CD konfiguracja systemu ładnie sie automatycznie ładuje.

Free i Net mają proste instalatory.

Faktycznie FreeBSD jest bardzo fajny i ładtwy w instalacji tyle że chciałem właśnie zobaczyć jak wygląda to Free SBie zresztą teraz moge to wziąść bo szkoły zanieś i se szybko włączyć bo same WinXP są :> OpenBSD jeszcze nie miałem musze se jeszcze załatwić...


"Polska: kraj, w którym żyję, tfu - gniję.
W telewizji wciąż te same zakazane ryje."

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)